Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Поліція працює добре


У Чернігові Коцюбинський знайшовся разом з Пушкіним. ФОТО
05.01.2018
Версія для друку

Чернігівська поліція повернула бюсти Михайла Коцюбинського та Олександра Пушкіна, яких викрали у грудні.

Поліція не повідомляє, звідки отримала інформацію про місцезнаходження скульптурних зображень обох видатних літераторів.

Як повідомляє "5 канал", бронзові погруддя Михайла Коцюбинського та Олександра Пушкіна знайшли у мішках. Їх сховали в одному з лісових масивів міста.

 

Бюсти українського письменника та російського поета залишися неушкодженими.  

Поліція продовжує розшукувати викрадачів.

 
 

Нагадуємо, 18 грудня в Чернігові на Болдиній горі з постаменту зник бюст  письменника Михайла Коцюбинського. Це бронзова скульптура завважки 100 кілограмів. 31 грудня невідомі викрали бронзове погруддя поета Олександра Пушкіна.  


2

Коментарі

19.01.18, 11:09

Фатнастика ! *


Швидше за все, банальна випадковість..

    29.01.18, 11:32Відповідь на 1 від doktor_khaos

    Сперечатися з вами не буду, бо навіщо, як знаю hu is hu

      311.01.18, 11:39

      було- у знайомого викрали магнітафон з автівки Панасонік-він звернувся до дільнічного-і пообіцяв барана зарізати на шашлик-дільнічний через деякий час каже ріж барана-і віддав магнітафон-той зарізав барана-але дільнічний незміг бути на шашликах-і коли знайомий казав, що шашлики зїли без нього-то дільнічний -непереймайся з твоїм магнітафоном я ще декілько справ розкрив-добрячих люлей надав так то чмо-злодійі розповіли усе мабуть і що на майбутне збиралися зробити

        413.01.18, 20:12Відповідь на 3 від Gogilo

        Тепер з люлями поменьшало значно, але робата покращала.