Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Людмила

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-45 років

Я перегинаю палку? Чи хтось із моїх друзів інфантильний???

Це жесть! Виживших розвідників з «групи Лісника» — добровольців, учасників АТО, які мають громадянство РФ, ВКЛЮЧИЛИ В СПИСКИ НА ОБМІН, як терористів! Цинізм путінських посіпак не має меж!

Станіслав Краснов

Друзі, це жесть!
Виживших розвідників з «групи Лісника» збираються видати до росії!

Всі знають мерзенну історію, як за наказом з кремля прямо в Києві застрелили керівника нашої ДРГ, співробітника ГУР України Олега Мужчиля — Лісника (на фото в центрі).
Своєю підлістю і безкарністю це вбивство може порівнятися з вбивством Сашка Білого.

Так от, троє з групи Лісника, учасники АТО та добровольці, мають громадянство рф.
Щоб видати цих людей до росії, їх ВКЛЮЧИЛИ В СПИСКИ НА ОБМІН, як терористів!!! Цинізм путінських посіпак не має меж!
Добровольців, яким в рф — смерть, віддають туди під маркою проросійських терористів!

Наразі дуже важливо провести інформаційний розголос, щоб цього не сталося.
Адже єдине, що у нас залишилось і на що можна розраховувати — це підтримка громадянського суспільства.

І останнє — НІКОЛИ, НІКОЛИ, НІКОЛИ не майте справи з жодною державною структурою в справі звільнення України. Ні з поліцією, ні з ЧК, ні з ГУР чи СЗР. Якщо маєте контакти — розривайте невідкладно, не слухайте ніяких солодких казок і патріотичних обіцянок. В кращому випадку посадять, в гіршому — вб’ють.

5

Коментарі

11.12.17, 01:58

Ну якщо я інфантильний, думаю, нам немає про що спілкуватись

    21.12.17, 08:31

    http://blog.i.ua/user/295100/2051066/ = Зачем СпецНаз Украины ДОБИВАЛ Героя Украины?!

      31.12.17, 10:30

      Я теперь вообще ничего не понимаю. И что дальше?

        42.12.17, 03:37Відповідь на 1 від Танк_

        Перепрошую, не мав наміру ображати Вас. Маю зовсім інший намір, підкреслити неприпустимість терплячого безучасного споглядання того як шоколадна команда нищить Україну. Чим довше режим внутрішньої окупації залишається біля керма державної влади, тим більше він встигає зробити для приходу режиму зовнішньої окупації!!!