хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Вітаю: на Різдво 25 грудня маємо вихідний!

В Україні 25 грудня буде вихідним днем – рішення Верховної Ради

16 Листопад 2017 р.

р

Верховна Рада схвалила законопроект про оголошення вихідним 25-го грудня, коли відзначається Різдво Христове за григоріанським календарем.

За схвалення законопроекту № 5496 проголосували 238 народних депутатів за мінімально необхідних 226.

Документом також скасовано святковий день 2 травня, святковим днем вважається 1 травня – День праці.

В Україні вихідним є 7 січня, коли відзначають Різдво Христове за юліанським календарем (святкують Українська, Російська, Грузинська, Сербська, і Польська Єрусалимська православні церкви, а також Греко-католицька церква в Україні). Водночас католицьке Різдво, яке відзначають не лише римо-католики, але й протестанти і представники низки помісних православних церков 25 грудня, є в Україні робочим днем.

Ідея «оптимізувати» святкування Різдва в Україні не є новою, серед депутатів і громадськості також висловлювалась пропозиція про відмову від святкування релігійних свят за старим юліанським календарем і перейти на чинний – григоріанський.

13

Коментарі

116.11.17, 13:27

Дуже правильно, бо то тупо часову календарну помилку не виправити. Тут жодного релігійного порушуння немає, а суто технічна корекція. Просто бояться церковні мужі в Україні піднятися до рівня Папи Григорія.

    216.11.17, 14:03

    І це правильно! Справедливо!

      316.11.17, 17:31

        416.11.17, 18:12

        Нарешті!

          516.11.17, 19:41

          Я агностик.
          Не заважаю іншим.
          Але що то таке?
          День забрали і знову надали.
          Але в інший день.
          А що Вова Гройсман католик?
          Ні, я не проти.
          Хай мені дадуть ще й юдейскі свята.
          Мусульманські.
          Можна й свята Буди відгуляти.

            617.11.17, 09:12

            все правильно сам православный-но такие праздники поддерживаю всегда

              Гість: Каsсандра

              717.11.17, 13:50Відповідь на 6 від Бабак

              все правильносам православный-но такие праздники поддерживаю всегдаСогласна с тобой полностью* bokali*

                818.11.17, 08:49Відповідь на 5 від Ivan_Tom

                Так і відмічають, навіть китайський новий рік. Аби привід випити.