хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Конкретна некоректність («МІШАНКА – 2017»)

«МІШАНКА – 2017»



Конкретна некоректність

В мене назбиралося чимало конкретно некоректних тем, які я б і хотів обговорити всі сукупно, але по-черзі.
Перша тема ще з часів Помаранчевої революції, що в Україні будь-яке протестне явище є виключно діяльність, або: інспіровано, – іноземними спецслужбами, а конкретніше – США. Те саме звинувачення звучало і щодо Революції Гідності – то однозначно є витвір «держдепу США» Не потрібно пояснювати звідки ці обвинувачення виходили: з боку «братніх» угро-слов'ян з Російської Федерації. І ось їх докази… Перепрошую: доказів немає. Для чого якісь докази, коли все і без того ясно: українці вийшли на Майдани, тому що їм «америкоси заплатили баблоси»! І то кожному! Мене ж і тоді, і дотепер цікавить відповідь на одне банальне запитання: А нафіга?! Для чого здалися американцям такі шалені витрати? Жодних своїх інтересів США щодо України не мали і дотепер не мають! Це тільки зараз завдяки «наполегливій праці» з боку РФ з'явилося, нарешті, у США зацікавлення Україною.
Вкотре починаємо з початку і з конкретних доказів: у 1991 році за кілька місяців до розвалу СРСР і проголошення Україною Незалежності 24 серпня до Києва приїздив сам Президент США Джордж Буш-старший і виступав перед депутатами Верховної Ради України з дуже чітким посланням-месиджем «не виходити з СРСР, бо то все одно, що штат Каліфорнія вийшов би зі складу США». В тому була правдива і продумана стратегія держдепу США! Вони хотіли переформатувати СРСР в демократичну країну, а не зруйнувати! Сповна розумна ідея розумних людей! І для розумних! А з тим проблеми були і є дотепер: великодержавний імперський шовінізм в РФ домінує і з розумом не дружить, бо це взаємно протилежні сутності. Власне тому і провалилась так звана «Перебудова» Михайла Горбачова, що вона потребувала значних розумових здібностей від багатьох прошарків суспільства, але тоталітаризм винищив в СРСР розумних людей, а наплодив розумних злодіїв, тому Перебудова була приречена. Власне і всі проблеми України того самого порядку: наші патріоти все на риму «ідіоти» типу В.Пинзеника чи В.Ющенка, а в опонентах розумні злодії типу В.Медведчука і В.Рабіновича.
Другий доказ – загальновідомий конкретний факт прояву інтересів США щодо України засвідчив так званий «Будапештський меморандум» 1994 р. Пояснюю, хто не знає, що в дипломатії меморандум – це просто папірчина, яка ні до чого нікого не зобов’язує конкретно, а тільки фіксує позиції сторін на той момент – це звичайна пам’ятка, нагадування і не більше. Не більше! Ніякий не договір чи пакт, а просто меморандум! І ми пригадуємо, що саме жорстка аж до жорстокості позиція США з погрозами повної міжнародної ізоляції України спричинила передачу всієї ядерної зброї з неї до РФ, яка в свою чергу декларативно зобов’язувалася оберігати державний суверенітет України та її територіальну недоторканність. Вся міжнародна дипломатія США була побудована на тому, що РФ як метрополія буде опікувати всією зоною колишнього СРСР за винятком країн Балтії, які ніколи не визнавались його законною частиною, як теперішній Крим щодо РФ. Все це є конкретика і вона коректна!
Третій доказ є побутового характеру на рівні особистих спостережень: я живу у Львові і побував по різних містах Західного регіону і ніде не спостерігав активної присутності бізнесових представництв зі США, як і дипломатичних. Навіть на рівні так званих почесних консульств – їх немає ніде, як немає авіасполучення Львів – Вашингтон чи Нью-Йорк. Віза до США і поїздка надзвичайно дороге задоволення для українців. Масові візити української діаспори з Америки та Канади закінчились ще у 90-х і не мали жодного дипломатичного впливу та наслідків. Водночас навіть тепер величезна частина промислових підприємств Львова належить російському бізнесу з РФ! У Львові діє величезне консульство РФ, а щоденно з львівського залізничного вокзалу прямо до Москви йдуть потяги включно з прохідними з Івано-Франківська чи міжнародні. Цей доказовий фактаж як співвідносити?
Нарешті на рівні анекдоту можна вказати, що обидві революції виникли в Україні завдяки консультантам з РФ у Віктора Януковича у ганебно славному на фальшування виборів Президента України 2004-му і тупо силовим вирішенням придушення акцій за Євроінтеграцію у 2013-му, а ось перемогу у президентських виборах 2010-го Януковичу забезпечив саме американський радник. То де першопричина? Задурити можна багато людей, але не всі вони повний «раша тудей»! Покажіть і доведіть, що тут в Україні наявна агресивна діяльність з боку США, а не навіяна маячня шизонутих на русофобії правителів РФ. Однозначно тут закладена конкретна некоректність!
Мене давно ця тема вимучувала і я не знаходив шляхів її осмислення та оприлюднення, тому що завдання є некоректним апріорі! Як в анекдоті з радянських часів: – Принесіть довідку, що ви не верблюд – тоді розглянемо і поговоримо про ваші справи. Ясно наперед, що таких довідок ніхто не видає. Водночас ця абсурдність ситуації є основою всього сучасного дійства, яке відбувається в Україні та загалом у Світі. Важко називати це реальністю, але так виходить, що на території України імперіалістична Росія воює з імперіалістичною Америкою, якої там взагалі немає. Тому в Сенаті США і вирішують, що час визначитись: якщо Росія воює з нами там де нас немає, то треба там нарешті з’явитися, щоб Росія не почала воювати там, де ми зараз є. Заплутаний логічний силогізм на межі здорового глузду. На цій межі цілком слушним стає припущення, що Петро Порошенко на виконання своїх передвиборних обіцянок щодо припинення війни в АТО не раз у своїх перемовинах пропонував здатися і покінчити з тим всім одномоментно, але з Кремля звучала відмова, бо капітуляція американської маріонетки не є для них прийнятне! Тільки коли сам Президент США заявить про свій програш і оголосить про перемовини щодо паритетного поділу сфер впливу в Світі – тоді тільки вони припинять війну. Ось що потрібно в Кремлі. І це аж ніяк не жарт!
Жарт є у іншому: це коли починають розмови про вирішення ситуації щодо України без її участі. Однозначно подібне просто неможливе! Чому? А хіба у нас на фронті воюють сили блоку НАТО? Ні. А хіба наша економіка щомісяця отримує десятки мільярдів доларів на підтримку її функціювання? Ні. Один-два мільярди на рік від МВФ можна порівняти з пляшкою мінералки, яку піднесли напитися людині, що гасить пожежу у власному домі. Дотації в бюджет Ізраїлю від США для нас просто астрономічні, а на подолання кризи в Греції, де немає ніякої війни, з Євросоюзу за кілька років надійшло понад 500 мільярдів євро! А в Україну? Поміч є, але масштаби зовсім не ті. Отож і воно! Ми самі даємо собі раду і в тому наша перевага і перемога! Ми не В’єтнам, де як США забралося, то країна здалася – ми є Україна! Можливо, що хтось і спробує нас віддати, але нехай спробують взяти! Вже ні в кого не вийде! Ось що головне!
Богдан Гордасевич
30.07.2017
(далі буде)
11

Коментарі

130.07.17, 21:11

Я не зовсім згоден із Вашими аргументами, хоч і плюсанув за думку, що наші проблеми нам доведеться розв'язувати самим.

На мою скромну думку, інтереси США в Україні присутні. Їх можна поділити на дві групи — прямі та непрямі.

Прямими інтересами є входження ще однієї європейської країни (причому немалої) в зону впливу умовного Заходу. Це й можливість інвестицій, і ринок збуту. Інвестиції — це, наприклад, скуповування землі транснаціональними корпораціями й активне виробництво зерна та супутніх товарів на експорт. Ринок збуту — це, наприклад, твели (стрижні) для українських АЕС.

    230.07.17, 21:13

    Для цього бажано посунути російські компанії з України і здобути преференції для своїх корпорацій в української влади. Часткова демократизація тут буде корисна, аби спростити правила гри для своїх корпорацій і ментально закріпити українців як частину умовного Західного світу.

      330.07.17, 21:18

      Непрямими інтересами є послаблення РФ, оскільки дуже сильна й велика (рос. "большая" Росія їм не потрібна як додатковий і безбашений конкурент. Тобто перетік нашого ринку з орбіти РФ у орбіту умовного Заходу не лише посилює США, а й послаблює Росію.

      Теперішня війна українців із росіянами поглиблює ментальний розділ між народами й унеможливлює зближення їх у середній перспективі.

        430.07.17, 21:36

        Тепер як проявлялись інтереси США під час Майдану (термін "Революція гідності" бажаю уникати).

        Улюбленою темою росагітпропу є "пєчєнькі Нуланд". На сцену Майдану приходила Нуланд із повноваженнями радника Держсекретаря США. Також там були сенатори (тобто депутати), наприклад, Джон Маккейн. У останнього є повне моральне право ненавидіти Росію, оскільки в радянському полоні його покалічили. Тому він "понад усе" буде боротися з Росією, в т. ч. до останнього українського солдата. Тобто принаймні частина влади у США активно підтримала Майдан.

        Також варто нагадати, що значна частина тодішніх опозиційних ЗМІ типу Української Правди чи Громадського ТБ так чи інакше годувалася з західних грантів.

        Тому підтримка США Майдану для мене була очевидною.

          530.07.17, 21:59

          Окрім 7 млн етнічних росіян, в українських містах є величезна кількість частково асимільованих етнічних українців. Разом вони складають умовну російськомовну громаду, яка налічує майже половину населення України. Ця громада ментально є набагато ближчою до російських росіян, ніж російські чеченці, якути чи татари. Тому глобальною задачею російської влади є повне поглинання України (й Білорусі) з подальшою асиміляцією місцевого населення. Якщо ця задача провалюється, Росія втрачає назавжди 40-50 млн "майже росіян", а доля мусульман і взагалі не росіян у населенні РФ поступово падатиме.

          Саме тому Росія так сильно вчепилася в Україну й не відпускатиме, поки вистачатиме сил. На жаль для нас.

            630.07.17, 22:04

            Для США ми є важливим об'єктом, але не настільки. Тому американці з більшою легкістю вийдуть з України, ніж росіяни. Про ЄС узагалі мовчу — для них сваритися з важливою Росією через "якусь там" Україну не дуже хочеться.

            Через це нам варто сподіватися насамперед на свої сили.

            P. S. Усе написане мною тут, окрім (можливо) Вас і ще (навряд чи) пари людей, нікому не цікаве.

              730.07.17, 22:18

              Про економічні інтереси Росії писав, але через проблеми з інтернетом коментар не дійшов до Вас. Ці інтереси очевидні й аналогічні до інтересів США, але вони посилюються зручністю використання, оскільки наші технічні стандарти сумісні з російськими (наприклад, ширина колії), Україна перебуває під боком у Росії, а часткова лояльність і ментальна близькість населення в деяких регіонах уможливлює з відносно малими жертвами все це заграбастати собі.

                830.07.17, 22:24

                ... Що, власне, частково й відбулося. Крим було де-факто анексовано за тиждень-два, частину Донбасу було взято під контроль за кілька місяців і "якусь там" тисячу-півтори жертв із боку громадян РФ. Чи стануть санкції проти Росії важливим ослаблюючим чинником і причиною для послаблення позиції в торгах, побачимо.

                  931.07.17, 05:08

                  все эти мифы создают кацапы, куча институтов и служб работают на это, к примеру Ольгинский курятник ...

                    1031.07.17, 08:11

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна