хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Ось тут Ляшко правий

Не заслуговує на повагу українців грузин, який зрадив рідну Грузію
27/07/2017

Коли я буду Президентом України, кожен іноземець роками мріятиме про українське громадянство.

І навряд чи ці мрії здійсняться, бо щасливе майбутнє України залежить виключно від самих українців, а не від іноземців! Мене дивує, що такі очевидні істини для будь-кого іншого – американця, німця, француза чи італійця – нам, українцям, ще треба доводити.

Легковажно роздаючи українське громадянство кому попало, у першу чергу своїм друзям (Саакашвілі, Григоришину, Яресько тощо), Президент Порошенко дискредитує і принижує українців, обезцінюючи український паспорт.

Коли Порошенко незаконно, як барин, надав українське громадянство своєму корешу Саакашвілі, більшість українських політиків промовчала, проігнорувавши порушення Президентом Закону України. Не мовчав лише я і наша команда! Бо якщо Закон один для всіх – то він реально має бути один для всіх!!

Ні я, ні Андрій Лозовий не забирали у Саакашвілі паспорт, як про це вигадують олігархічні ЗМІ. Громадянство у Саакашвілі – як дав, так і забрав – Порошенко, з яким вони не поділили владу! Я б його просто не дав – ні Саакашвілі, ні Григоришину, ні будь-якому іншому заїжджому “спасителю”, які потерпіли принизливе фіаско у своїх країнах, а тепер експериментують на українцях. Крім добровольців, які зі зброєю в руках захищають Незалежність України!

І останнє, найважливіше. Саакашвілі каже, що він українець і буде боротися за наше громадянство. Але чи чули ви коли небудь, щоб Саакашвілі – який народився в Грузії і 10 років керував нею як президент – заявляв, що він грузин і буде боротися за грузинське громадянство, яке він так само втратив?! Ні, таких заяв від нього ми не чули!! Вас не дивує, що Саакашвілі не бореться, як лев, за повернення рідного грузинського громадянства, натомість обіцяє ледь не Майдан за незаконно отримане два роки тому українське?!

Не заслуговує на повагу українців грузин, який зрадив рідну Грузію і рідних грузин!
Не заслуговує на повагу українців президент Грузії, який як Янукович, убивав власних співгромадян, щоб утримати владу!

Не заслуговує на повагу українців боягузлива особа, яка ховається по всьому світу, бо панічно боїться постати перед начебто реформованим ним грузинським судом!

Порошенко і Саакашвілі, Янукович і Тимошенко схожі один на одного як близнюки! Для них найголовніше – це абсолютна і безконтрольна влада, заради якої вони переступлять будь-яку червону лінію. Про моральні принципи не пишу – їх у цих заклятих друзів немає.

Тому не будьте знову лохами, не переживайте ви за цих павуків у банці. Вони за вас точно не переживають!!

3

Коментарі

128.07.17, 12:55

Руслан Алиев - Человек из руин создал правовое государство,которую даже газпромовский акционер Иванишвили не может сломать,человек дружил с великим Гавелем,человек дружил и имел уважение от всех западных лидеров .И сегодня всякие быдланы-олигархи из 90-х и проплаченные журнашлюхи,блоггеры и политики над ним смеются и хотят показать недееспособным .
Смешно,вчерашние колхозники себя ставят на один уровень с Мишей https://www.youtube.com/watch?v=LNG7hkcHgu8
І доречі і вам требо бути уважним що викладаете хоча-

    Гість: Miledi1950

    229.07.17, 03:15

    Мені здається, що не Олегу Ляшко базікати про моральні принципи інших...
    хай спочатку озаботиться своїми моральними принципами!

      329.07.17, 10:41

      Засуджений шахрай, авантюрист, горлохват О.Ляшко поплюжить ті здраві думки, які він висловлює на захист народу. І цю роль він виконує завзято..Конкурента Міхо він теж моче по повній.
      Ті хто це не розуміє або сам шахрай або дуже не долекоглядна людина.

        429.07.17, 14:45Відповідь на 2 від Гість: Miledi1950

        Мені здається, що не Олегу Ляшко базікати про моральні принципи інших...
        хай спочатку озаботиться своїми моральними принципами!

        А з моїх спостережень якраз повії найкраще розбираються в реальній моралі і хто з клієнтів чого вартий. Тому в цьому випадку я погоджуюсь з Олегом Ляшком

          529.07.17, 14:50Відповідь на 3 від русич91

          Засуджений шахрай, авантюрист, горлохват О.Ляшко поплюжить ті здраві думки, які він висловлює на захист народу. І цю роль він виконує завзято..Конкурента Міхо він теж моче по повній.
          Ті хто це не розуміє або сам шахрай або дуже не долекоглядна людина.

          Язиком молоти - не ціпом махати! Так каже народне прислів'я і я за ним: назвіть хоч одне досягнення Саакашвілі в Україні - не назвете, бо немає. Я теж сподівання мав щодо нього, а то Ющенко-2

            629.07.17, 16:19Відповідь на 5 від Богдан Бо

            Як писав вже, Саакашвілі не ідеальний. Але все пізнється в порівнянні. він не підкорився жодному україньському олігарху і все ж таки спромігся створити політичний рух проти олігархії, яка грабує Україну А те що йому не дозволили провести до кінця реформу кадрів і економіки одескої області., хіба це його вина, а не провина Херанта.

              729.07.17, 18:32Відповідь на 6 від русич91

              Два українця про політику:
              - Ти розумієш, що говорять наші політики і хто вони насправді?
              - Розумію! Абсолютно!
              - Як тобі це вдається?
              - А я їх не слухаю...
              - Не зрозумів?..
              - Все просто: я дивлюсь на конкретний результат роботи кожного.

              Я також писав, що мені байдуже, чому не зміг! Слабак! Маєш змогти! Хоч щось!

                829.07.17, 20:34Відповідь на 7 від Богдан Бо

                Два українця про політику:
                - Ти розумієш, що говорять наші політики і хто вони насправді?
                - Розумію! Абсолютно!
                - Як тобі це вдається?
                - А я їх не слухаю...
                - Не зрозумів?..
                - Все просто: я дивлюсь на конкретний результат роботи кожного.

                Я також писав, що мені байдуже, чому не зміг! Слабак! Маєш змогти! Хоч щось!
                Це філософія більшовіків-" ціль виправдовує засоби.," такій підхід дуже дорого коштує народу.

                  Гість: Miledi1950

                  930.07.17, 23:13Відповідь на 4 від Богдан Бо

                  Мені здається, що не Олегу Ляшко базікати про моральні принципи інших...
                  хай спочатку озаботиться своїми моральними принципами!
                  А з моїх спостережень якраз повії найкраще розбираються в реальній моралі і хто з клієнтів чого вартий. Тому в цьому випадку я погоджуюсь з Олегом Ляшком
                  Коли у відповідь більше сказати нічого, а верх взяти хочеться, освічена людина не опускається до зневаги опонента. До речі, про Олега Ляшка я не самотня у своїй думці: «Когда восстановлением справедливости в своем особом радикальном понимании, занимаются члены Радикальной партии, а не хоть какие-то мозги, то совершенно бессмысленная месть мелких людей Саакашвили больно бьет по репутации страны, показывая всех нас такими же мелкими и ничтожными, как и те, кто все это затеял.»©