хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Земельна іконографіка мораторію











Богдан Гордасевич: Особисто я маю тільки невеличкий город, який не можу оформити у власність, бо не маю коштів навіть на офіційні податки, а це мізерні гроші у порівнянні з неофіційними. Водночас як журналіст я багато раз був присутнім на засіданнях рад різних рівнім, де цілком законно роздавали землю, нашу комунальну і державну землю в приватну власність! Безоплатно! Або за мізерною ціною, начебто ринковою з аукціонів, при відсутності ринку землі!
Моя думка така: місцева і немісцева плутократія з чиновництва і депкорпусу прикриваючись мораторієм на продаж землі приватизують таємно землі, а тоді відмінять мораторій і продадуть в тридорого свої землі тим же іноземцям, від скупівлі якими начебто і убезпечує наявний мораторій зі забороною продажу землі будь-кому в Україні.
2

Коментарі

126.05.17, 13:57

Особисто я маю тільки невеличкий город, який не можу оформити у власність, бо не маю коштів навіть на офіційні податки, а це мізерні гроші у порівнянні з неофіційними. Водночас як журналіст я багато раз був присутнім на засіданнях рад різних рівнім, де цілком законно роздавали землю, нашу комунальну і державну землю в приватну власність! Безоплатно! Або за мізерною ціною, начебто ринковою з аукціонів, при відсутності ринку землі!
Моя думка така: місцева і немісцева плутократія з чиновництва і депкорпусу прикриваючись мораторієм на продаж землі приватизують таємно землі, а тоді відмінять мораторій і продадуть в тридорого свої землі тим же іноземцям, від скупівлі якими начебто і убезпечує наявний мораторій зі забороною продажу землі будь-кому в Україні.

    227.05.17, 11:45Відповідь на 1 від Богдан Бо

    Читайте Конституцію. В Україні взагалі не може бути приватної власності на землю. Те, що вони витворяють поза Конституційними нормами. Земля може бути тільки ПУБЛІЧНОЮ власністю усього українського народу. Ст.13-14 А перебувати земля може лише в УПРАВЛІННІ, або у використанні. Держава може лише ОХОРОНЯТИ землю. І ВСЕ!!!!!!

      37.06.17, 12:03Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

      Читайте Конституцію. В Україні взагалі не може бути приватної власності на землю. Те, що вони витворяють поза Конституційними нормами. Земля може бути тільки ПУБЛІЧНОЮ власністю усього українського народу. Ст.13-14 А перебувати земля може лише в УПРАВЛІННІ, або у використанні. Держава може лише ОХОРОНЯТИ землю. І ВСЕ!!!!!!
      Дуже слушне зауваження, бо в Конституції України також нічого не сказано, що землю дозволено обробляти!
      Отже це злочинна діяльність і має бути припинена!
      Читайте Конституцію

        47.06.17, 12:59Відповідь на 3 від Богдан Бо

        Ще раз і останній раз пояснюю. ПРАВО ВЛАСНОСТІ за УКРАЇНСЬКИМ народом закріплене Конституцією України. У органів державної влади є ПОВНОВАЖЕННЯ щодо ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ, а також ОХОРОНИ земельними ресурсами і надрами. Так що і право обробляти землю (свою власність) також є у українського народу. А усі пояснення щодо ПРАВА власності є в цивільному кодексі. Вивчайте.