хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Мерзотники

Вчора, в день жалоби, почув такий діалог двох мерзотників пенсійного віку:

- А чєво єто флаги траурниє вісят?
- Да тітульниє падохлі...
 
Характерна зовнішність. Невмируща скрєпна вимова. Стояли біля банку, де зазвичай колишні радянські військові старпери отримують від ненависної України пенсії, розмір яких значно більший за пенсії звичайних українських громадян. От що з такими робити? Позбавляти громадянства? Висилати на рідну землю?  Просто плювати їм в очі? Чи просто мовчки зневажати?
11

Коментарі

14.03.17, 09:00

я б мимо не прошла, громко бы сказала, что про них думаю

    Гість: Сергей я

    24.03.17, 09:48

    Себе в очі наплюй

      34.03.17, 09:53

      Нічого. Коли ці всі кацапсько-совкові тварюки повиздихають, ми траурні прапори вирішувати не будемо.

        44.03.17, 09:54Відповідь на 3 від Золото 750*

        Нічого. Коли ці всі кацапсько-совкові тварюки повиздихають, ми траурні прапори вирішувати не будемо.*вивішувати

          54.03.17, 09:58Відповідь на 3 від Золото 750*

            64.03.17, 13:24

            Чекати поки повиздихають? Так це довго.... . Не занаю що запропонувати, але вони - вороги самі собі. Отруївши своєю ненавистю своїх нащадків, "старпери" занапастили їх і кинули на бій з рідною державою, зі своїм народом. Може просто ПІДНЯТИ результати незаконного референдуму та лишити усіх громадянства - це можливо і потрібно зробити, а хто рідняв зброю на Україну - до тюрми (трудармії) щоб відбудовували зруйноване ними довічно, дозагину.