хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Коментарі

13.10.16, 08:47

не люблю плюсів за лицемірство. Вони такі в біса патріотичні, а крутять постійно російське кіно. Ну і космополіта (це я так матюкнулась) Зеленського пригріли. Кіно дивитись не буду, бо знаю, що не сподобається. І ці морди рекламні, і з російських серіалів. Фу! Цікаво, чи мамі моїй сподобалось, не питала ще. Бо Лиса вона читає постійно.

    23.10.16, 11:00Відповідь на 1 від Анна-Марія

    де вони крутять російське кіно?

      33.10.16, 13:45Відповідь на 2 від Міс Марпл

      де вони крутять російське кіно?як це де? всі серіали російські, я вже мовчу про дурнуватих Сватів, де головну роль виконує справжній українофоб, що побив наших туристів в Прибалтиці. А оце все, що вони видають за українське кіно? воно все так хитро зняте, що ні слова, ні духу українського там нема. Типу про лікарню, що от недавно було.

        43.10.16, 14:44Відповідь на 3 від Анна-Марія

        "Свати" - продукт студії "Квартал 95". Так, старі серії ще з тим покидьком, але після початку москальської агресії з ним контракт не продовжили.
        Про лікарню - українське.
        Що ще ти вважаєш за російське?

          53.10.16, 15:18Відповідь на 4 від Міс Марпл

          "Свати" - продукт студії "Квартал 95". Так, старі серії ще з тим покидьком, але після початку москальської агресії з ним контракт не продовжили.
          Про лікарню - українське.
          Що ще ти вважаєш за російське?
          воно українське, а де там на це хоч натяк? хоч би двомовність у суспільстві згадали, а так всі російською розмовляють. Де ця лікарня? бо в лікарнях навіть на сході персонал розмовляє подекуди українською. Я вже мовчу про відвідувачів. Серіал космополітичний якийсь, нічого українського в ньому нема. І кожні вихідні ще якусь мудоту російську крутять, мелодрами. Безликі, тупі і неукраїнські по суті і по змісту. Зняті може й з українськими акторами, але орієнтовані на російський ринок. На 2 плюс 2 будуть з Гошою Куценком щось крутити, бачила краєм ока анонс. Що його в нас знімали?

            63.10.16, 15:20Відповідь на 5 від Анна-Марія

            Погугли... Можливо в нас. Що москальською говорять - мені теж не подобається.
            От про Якова фільм україномовний, дарма ти воюєш проти того, що не бачила.

              73.10.16, 15:22Відповідь на 4 від Міс Марпл

              а на холєру його крутити по 10 кругу, як він покидьок. От буквально в суботу ця морда пропита на плюсах була. Господи, там навіть не в тому річ, що він українофоб, а він бездарний, як і всі актори там. Вереск, срач, бардак, перемагає хитрий покидьок - от суть цього серіалу. Може студія бідна? може нема за що купити імпортні серіали? ні, крутять тих тупих Сватів чорт за скільки раз. У прайм-тайм, між іншим. Хоч турецький йде, то дитині можна подивитись, хоча не дозволяю, а вкрадається. Там хоч матюків, п*янок, дурних розмов і голих баб нема.

                83.10.16, 15:25Відповідь на 7 від Анна-Марія

                де в українських серіалах голі баби?

                  93.10.16, 15:26Відповідь на 6 від Міс Марпл

                  Погугли... Можливо в нас. Що москальською говорять - мені теж не подобається.
                  От про Якова фільм україномовний, дарма ти воюєш проти того, що не бачила.
                  хвалити Бога нема урода Охлобистіна і інтернів. То нічого, вони і Кухню показували, де в одній серії була сцена, коли треба було готувати для президента клічка хуйло, так весь ресторан благоговійно завмер і прослєзілся.