хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Чи буде у парламенті опозиція до нової коаліції ПР+БЮТ?

Якщо буде, то ким вона буде представлена? Давайте про це поговоримо. Продовжуємо тему можливої коаліції ПР+БЮТ.


Я живу на I.UA уже 1 рік, 24 дня
14

Коментарі

15.12.08, 09:20

Яка опозиція? Нереально, бо бізнесюки завжди лягають під тих, хто при владі...

    25.12.08, 09:46

    я, звичайно, проти терору, та щось останнім часом під ту Верховну Раду хочеться закласти вибухівку

      35.12.08, 12:07Відповідь на 2 від TatianaR

      я, звичайно, проти терору, та щось останнім часом під ту Верховну Раду хочеться закласти вибухівкуА хто мені казав що проти жестокості?

        45.12.08, 12:18Відповідь на 3 від Толстенный Р

        В даному разі - це не жорстокість, а усвідомлена необхідність.
        Хоча до кращого розвитку подій такий терористичний випад не призведе...*hummer*
        "Верхи" в "глухому куті", їм потрібно змінювати тактику накопичення і розподілу капіталу...

          55.12.08, 12:23Відповідь на 4 від TatianaR

          В даному разі - це не жорстокість, а усвідомлена необхідність.
          Хоча до кращого розвитку подій такий терористичний випад не призведе...
          "Верхи" в "глухому куті", їм потрібно змінювати тактику накопичення і розподілу капіталу...
          Миром правит Капитал- Это классик революции писал еще. А то шо он дурным в руки попал- это ж кто виноват? Комунисты вам же не угодили? Получайте капиталистов.

            65.12.08, 14:14Відповідь на 2 від TatianaR

            Та на шо вибухівку? Люди інші постраждати можуть.
            Краще по-одному виводити. І в потилицю з пістолета.

              75.12.08, 15:00

              Про, що тут можна говорити, йопт. Це просто зговір жидівських олігархів проти України. Поговоріть