хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

кролик - це ще й цап відбувайло

Нусс: відставка Яценюка і уряду гарантована
Денис Марценко 23 листопада 2015, 14:33
 901
Нусс: відставка Яценюка і уряду гарантована


Про це він написав у соцмережі, передає новину «Преса України».
Президент України Петро Порошенко наполягає на відставці ряду міністрів і особисто прем’єра Арсенія Яценюка. Сам глава уряду не має наміру залишати високе крісло. Якщо компроміс знайти не вдасться, на країну можуть очікувати чергові дострокові вибори до Верховної Ради, вважає близький до Адміністрації президента політичний експерт Павло Нусс.
 

На думку Нусса, наступницею Яценюка може стати міністр фінансів Наталія Енн Яресько або, з меншою вірогідністю, секретар РНБО Олександр Турчинов.

«Зважаючи на те, що Арсеній Петрович, я тепер я в цьому впевнений, залишати пост добровільно, з перспективою збереження політичного союзу з пропрезидентським Блоком в парламенті і збереженням коаліційної більшості, відмовляється, я можу констатувати факт локального політичної кризи в країні. На щастя, він швидко вирішиться, і вже сьогодні існує два сценарії, які ретельно вивчаються в Адміністрації, як імовірні до реалізації. Серед них і проведення дострокових виборів в український парламент», - розповів політолог.

У Порошенка не задоволені діяльністю команди прем’єр-міністра і падінням його рейтингу, що впливає на позиції БПП-Солідарність. Яценюк же опирається лише на частину нардепів «Народного фронту», втративши підтримку Заходу, каже Нусс.

«Відставка уряду і персонально Арсенія Яценюка гарантована. Сумнівів немає. Арсеній Петрович не має стійкої підтримки Заходу вже зараз, він може спиратися тільки на частину своєї фракції, яка орієнтована на нього. Це половина складу «Народного Фронту», який поділено на групи Турчинова, Яценюка, Парубія, а серед членів фракції є чимала кількість орієнтованих на тісну співпрацю з БПП-С. Джерело запевняє, що Яценюк пішов на відкритий шантаж парламенту і Президента, намагаючись посилити свої позиції, і загрожує виходом з коаліції, якщо його відставка буде підтримана «під куполом», - зазначив експерт.

Компромісним кроком з боку АП Нусс назвав залишене за Яценюком право на висунення кандидатури свого наступника. 

5

Коментарі

123.11.15, 15:58

Сєня - зрадник і бігаюче по партіях лайно! Але Вальцман і на його місце всуне свого кровососа!

    223.11.15, 16:17

    ***наступницею Яценюка може стати міністр фінансів Яресько, або секретар РНБО Турчинов***
    Які "гарнюні" перспективи нас очікують!
    Або пролізе американська ЖИДІВКА Яриська, яка ВЖЕ РОЗВАЛИЛА ФІНАНСИ - або пролізе ЖИД-УКРАЇНОНЕНАВИСТНИК Турчинов\КОГАН!
    http://photo.i.ua/user/295100/213374/12046567/ + http://photo.i.ua/user/295100/213374/12046583/ +

    МАЙДАН – это Ключевой Элемент в Истории Еврейского Народа,
    подаривший нам возможность ОТСТРОИТЬ "Хазарский Каганат"
    в самом центре Европы!
    \Александр ТУРЧИНОВ \КОГАН\
    ===
    А чому би НАМ не почати З ГНИЮЧОЇ ГОЛОВИ??!!

      323.11.15, 16:20Відповідь на 1 від Alter ego*

      Сєня - зрадник і бігаюче по партіях лайно! Але Вальцман і на його місце всуне свого кровососа!Це для НАС він зрадник!
      А для ЖИДІВ його "праця" - це Вищий Пілотаж Жидо-Хуцпи!!!
      Ось як довго утримався на своїй ОДКРОВЕННІЙ БРЕХНІ - і скільки ще просидить на своїм кріслі!