Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Людмила

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-45 років

ху*ловці організували теракти у Парижі

Французькі спецслужби заявили про причетність РФ до теракту в Парижі
Іра Бондар 15 листопада 2015, 14:51
 6092
Французькі спецслужби заявили про причетність РФ до теракту в Парижі


Про це повідомляє британське інформаційне агентство
 Mirror, з посиланням на високопоставлене джерело в Національній раді з розвідки Франції. Новину передає «Преса України».У нападі на французький театр Bataclan, який відбувся, 13 листопада, у Парижі, брали участь громадяни Російської Федерації. 

Щонайменше двоє терористів, які здійснили теракт на рок-концерті в паризькому театрі були росіяни. Спецслужби встановили ім’я бойовиків, однак поки їх не називають.

Агентство пише, що фігуранти раніше проходили службу в елітних підрозділах, які підпорядковувались лідеру Чечні Рамзану Кадирову. Тому, цілком ймовірно, що нападники були чеченської національності.

Крім того, Mirror зазначає, що терористи на початку 2014 року звільнились з одного з підрозділів МВС Чечні та поповнили ряди бойовиків угрупування «Ісламська держава».

На даний час французькі спецслужби проводять заходи щодо пошуку та знешкодження бойовиків.

Нагадаємо, до мережі потрапило відео, на якому можна спостерігати початок стрілянини у Bataclan в Парижі.

Читайте також:

4

Коментарі

116.11.15, 18:59

Вже з декількох джерел було. Але тре мати залізобетонні докази. А тут я вже сумніваюся. Радує те, що, схоже, на заході є розуміння що до чого.