Прекрасне "бомбардування"
- 06.10.15, 19:08
- Ми любимо тебе, Україно!
Новину повідомляє «Преса України».У США науковці розробили потужну та ефективну зброю – бомбардувальники. Кожен із них може в день скидати до 900 тисяч бомб.
Але нові бомби несуть у собі життя, адже вони «заряджені» саджанцями дерев, а за допомогою них планують відновляти ліси.
Lockheed Martin Aerospace, найбільша американська компанія в сфері ВПК, дотримується думки, що після переобладнання застарілих бомбардувальників у насіннєві бомби можна насадити більше лісів.
Така дивна ідея зародилась у штаті Массачусетс, коли уряд примусив усі компанії, які забруднюють атмосферу висадити ліси. Виявилось, що висадка лісів за допомогою бомбардувальника C-130 дуже дешева та швидка.
«Це 125 тисяч дерев за один політ і близько 900 тисяч дерев в день», - розповідає представник компанії Lockheed Martin Пітер Сіммонс.
Конуси, всередині яких містяться сажанці, проникають на необхідну глибину для розвитку молодого дерева. Всередині них також є добрива та матеріал, який не всмоктує з грунту вологу здійснюючи таким чином полив рослин.
«Якщо ми збираємося боротися з глобальним потеплінням шляхом збору вуглецю в стовбурах дерев, нам потрібно висаджувати мільйони дерев на рік. І повітряна лісопосадка, ймовірно, єдиний шлях», - заявив Моше Аламаро - вчений, який розробив цей проект і який займається його просуванням.
Він додав, що такі зелені бомби можна адаптувати під любий район і наповнити саджанцями та необхідними рослинами.
Нагадуємо, що дослідники WWF ( Всесвітній фонд дикої природи) б’ють тривогу, адже усі природні заповідники мають «гарячі точки», де ліси вирубаються досить швидко.
Коментарі
Танк_
16.10.15, 19:22
Браво!
Все ж такі, скільки корисного Америка дала світу! І лише для кацапів вони "піндоси" та "тупиє"
Мольфар
26.10.15, 21:05Відповідь на 1 від Танк_
Це тому, що москалі самі такі
Богдан Ляшко
37.10.15, 08:08
***Всередині них також є добрива та МАТЕРІАЛ, ЯКИЙ НЕ ВСМОКТУЄ з ГРУНТУ ВОЛОГУ, здійснюючи таким чином полив рослин***
Дива дивнії
Якщо матеріал фактично ІЗОЛЮЄ рослину від Грунтової Вологи - то про який ПОЛИВ РОСЛИН йде річ?