хочу сюди!
 

Трям

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 30-45 років

Оновлення розвідуправління МО України

Президент представив нового начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Валерія Кондратюка

28 Липня 2015 - 14:20

Президент представив нового начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Валерія Кондратюка

Президент представив нового начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенанта Валерія Кондратюка.

Глава держави наголосив, що це призначення має покращити отримання військом оперативної та достовірної інформації. Президент назвав розвідку елітою Збройних Сил та висловив сподівання, що з цим призначенням розвідка отримає «друге дихання».

Глава держави наголосив, що зараз всі сили військової розвідки мають бути направлені на протидію російській агресії. «Поінформований – значить, озброєний», – сказав Президент.

«Про розвідників кажуть – ти б пішов із ним у розвідку? Можу сказати, що у розвідку з Валерієм Віталійовичем я би пішов», – охарактеризував нового очільника військової розвідки Президент, додавши, що Валерій Кондратюк – це новий тип генерала, який відповідає сучасним вимогам.

Глава держави зазначив, що за останній рік вдалося відновити військову розвідку. Однак, сказав Президент, необхідні подальші реформи, щоб вивести розвідку на найсучасніший рівень, який відповідатиме вимогам часу. Президент особливо звернув увагу на великі можливості взаємодії з розвідками країн-партнерів України – США, Великої Британії, Польщі, а також з розвідувальними структурами країн НАТО.

Ключовим завданням розвідки Президент назвав нарощування потенціалу радіоелектронної та космічної розвідки. Глава держави зазначив, що зараз Україна має можливість отримувати інформацію розвідувального характеру у режимі реального часу.

http://www.president.gov.ua/news/yedina-pomisna-pravoslavna-cerkva-dopomozhe-yednannyu-krayin-35726

4

Коментарі

129.07.15, 00:07

А я б з таким президентом не пішов би в розвідку...

    229.07.15, 16:47

    Щось наш головний Розвідник схожий більше на головного Гаішника...

      329.07.15, 19:56Відповідь на 1 від дТОЛЯізХорола

      А я б з таким президентом не пішов би в розвідку...
      А я думаю, що він би тебе і не взяв. Хіба є за що?

        429.07.15, 19:58Відповідь на 2 від Сніза

        Щось наш головний Розвідник схожий більше на головного Гаішника...
        Був би маааленький і хуууденький і звався б Хуйло - то влаштувало б чи ні?

          531.07.15, 13:58

          Цікаво а той Кондратюк підтягнеться на перекладині 12 разів?

            61.08.15, 21:13Відповідь на 1 від дТОЛЯізХорола

            Ну і не йдіть, можливо вам з Пуйлом надійніше в розвідку, все-таки профі