хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Рекордно великий тризуб


В Україні був встановлений незвичайний рекорд, у здійсненні якого взяли участь 30 українців: по 15 чоловік з Харкова і закарпатського Міжгір'я. Українці 1-го червня 2015 р.виклали своїми тілами на вершині гори Говерла герб України. Тризуб з тридцяти чоловік зайняв майже дев'яносто квадратних метрів.


"Ідея прийшла мені місяця півтора тому. Вирішили, що будуть підніматися на гору дві групи: одна від Сходу, а друга - від Заходу, а на вершині вони об'єднаються і викладуть тризуб. Ми поцікавилися, і виявилося, що такий рекорд раніше не був зареєстрований, от ми і вирішили на нього піти", - розповів ініціатор проекту харків'янин Роман Веприцький.


За словам Веприцького, крім нього, в рекорді брали участь також його друзі та однодумці, а дорога, яку вони обрали на вершину, виявилася не з легких.

Також харків'яни встановили на найвищій точці України флагштоки і закріпили на них прапори України і Харкова. Для цього вони на власних плечах несли всю дорого близько 130 кілограмів будівельних матеріалів.

Раніше повідомлялося, що українці встановили масовий рекорд виконання гімну Києва.
Більше читайте тут: http://dt.ua/CULTURE/rekord-ukrayini-na-goverli-ukrayinci-viklali-naybilshiy-trizub-174600_.html


67%, 10 голосів

33%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
8

Коментарі

анонім

14.06.15, 00:36