Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Юлія Тимошенко: В Україні одна державна мова - українська



Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що вона особисто та фракція БЮТ заявляла, заявляє та заявлятиме, що в Україні одна єдина державна мова – українська, а заяви керівника Секретаріату Президента України Віктора Балоги вважає провокативними.

Урядовий портал.
12

Коментарі

Гість: Андрушко)

123.09.08, 08:59

в призиденты хочет

    223.09.08, 09:02Відповідь на 1 від Гість: Андрушко)

    у неї є харизма

      323.09.08, 09:04

      Ебать.
      как же уже осточертели все эти распри.
      вот суки.
      В Европу говорите? их партии не есть партии лидера, как это есть у нас.

        423.09.08, 09:04

        А чому тоді минулої п`ятниці раком поставила своїх кнопкодавів, аби голосували за російську державну? Сучка...

          523.09.08, 09:06

          а шо тут такого, коли людина хоче і може піти в президенти. українська мова forever. а якшо рейтингу невистаче (в народі називається попростому, повага), то тут нічого невдієш. люди рокками провагу здобувають, як кажуть "зустрічають по одягу, а проводжають по уму".

            623.09.08, 09:17

            Балога провокатор.

              723.09.08, 09:25Відповідь на 1 від Гість: Андрушко)

              Це буде жах - якщо її таки оберуть.

                823.09.08, 09:38

                Юля хорошая актриса - повернется в одну сторону говорит одно, в другую - соответственно и говорит другое. Слишком хочется всем быть хорошей.

                  923.09.08, 09:42Відповідь на 8 від бача

                  Юля хорошая актриса - повернется в одну сторону говорит одно, в другую - соответственно и говорит другое. Слишком хочется всем быть хорошей.Полностью согласна,но я ее называю флюгером,как и всю их Дерьмократическую Каалицию.Кстати,тот язык,на котором она общается,у нас называется суржик.Она так коверкает слова,что иногда хоть бери и в цитатник)))

                    Гість: kasab

                    1023.09.08, 09:50

                    1. Не считаю леди ю человеком который на посту президента чтото сделает.
                    2. Я считаю неправильным отсутствие русского языка в учебной программе. Да и говорить буду на том языке на каком захочу.
                    3. Считаю эту тему не актуальной, ибо это тупое копирование новостей.
                    Вывод: афтар, стена там ->

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна