Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

супер пророча пісня Pet Shop Boys .

супер пророча  пісня Pet Shop Boys . про боротьбу жовто -голубих з краснимі .
Якось раніше увагу не звертав на звичні речі, але зараз усе сприймається по іншому. Стара пісня та проте вона проукраїнська і бандерівська. Українці знищують рашинський комунізм, принаймні такі асоціації вона викликає зараз і принаймні у мене)). Жовто-блакитні проти червоного)) Дивимось, слухаємо, уявляємо, мрієм - хай здійснюється.
Go West.
12

Коментарі

121.11.14, 15:43

На западе Украины как то совсем не Россия. Вместе мы пойдем туда, вместе вот моя рука. Этож призыв завоевать запад.

    221.11.14, 16:00

    да клип пророческий

      321.11.14, 16:47Відповідь на 1 від HOT_TABych

      Смерть москальським окупантам!!!

        421.11.14, 17:45

        Саме так.

          521.11.14, 20:07Відповідь на 2 від Поговорим

          да клип пророческий. Українці знищують рашинський комунізм, принаймні такі асоціації вона викликає зараз і принаймні у мене)). Жовто-блакитні проти червоного)) Дивимось, слухаємо, уявляємо, мрієм - хай здійснюється.
          слухаємо, уявляємо, мрієм - хай здійснюється.

            622.11.14, 21:03Відповідь на 1 від HOT_TABych

            Заклики закликами, але ж жовті і блакитні на червоній площі.

              722.11.14, 21:49

              «Go West» — песня американской диско-группы Village People, вышедшая синглом в 1979 году. Песня обрела новую жизнь в 1993 году благодаря кавер-версии британского коллектива Pet Shop Boys.

              Песню написали Жак Морали, Анри Белоло и Виктор Уиллис. Первоначально призыв песни «ехать на запад» был метафорой пути к Сан-Франциско, «идеального» города свободы гомосексуалов.

              Группа внесла новый оттенок в песню, немного изменив оригинальный текст, добавив новый куплет и превратив, по мнению Ричарда Смита, «Go West» «в оплакивание утраченного мира». Pet Shop Boys также аранжировали начало песни таким образом, что оно стало напоминать гимн СССР.