Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Україна переможе! Смерть хуйлу і хуйловцям

Збройні сили Україні вже не перший день готуються до масштабного штурму, - підполковник
Денис Марценко 05 листопада 2014, 19:37
 405
Збройні сили Україні вже не перший день готуються до масштабного штурму, - підполковник

Українська армія готується до можливого наступу російських військ та бойовиків, які останніми днями нарощують озброєння та діють агресивніше.

Новину кореспондентові «Преси України» повідомив підполковник Семен Копельник, командир 3-го батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади України, що базується у місті Миколаєві. 

"Більш ніж упевнений, що готові (до штурму, - ред). Тому що готуємося вже не перший день. Коли ми говоримо про нібито перемир'я, ці прагнення до перемир'я з боку нашого уряду – це дуже правильно, але потрібно спробувати цей "крихкий мир" зберегти, тому що як мінімум, війна – це погано апріорі. Шкода, що не всі прагнуть зберегти цей мир, маю на увазі "ДНР" і "ЛНР" зі своїми виборами", - розповів військовий. 

На думку Копельника, мир таки вдасться зберегти.

"Але в цілому ми готові до оборони", - додав Копельник.

Нагадаємо, У Службі безпеки України повідомляють про високий ризик військового вторгнення Російської Федерації на територію України з подальшим наступом на підконтрольні силам АТО населені пункти. Особливо загроза вторгнення відчувається в районі Маріуполя.

6

Коментарі

15.11.14, 21:20