Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Минуло вже 2 міс, але давайте згадаємо ;)

ПТН ПНХ
Песенка харьковских ультрас "Путин – х..ло! Ла-ла-ла" с легкой руки бывшего министра иностранных дел Украины Андрея Дещицы вошла в мир большой политики. Авторитетные западные издания одну за другой строчат статьи, тщетно пытаясь подобрать точный аналог необычного русского слова huilo и объяснить читателям, почему зажигательное сольное выступление Дещицы под стенами посольства РФ в Киеве приобрело такой международный резонанс. Триумфальное шествие песенки продолжается: Оксфордский словарь планирует включить huilo в многотомные издания, в космосе в галактике Млечный путь уже появилась звезда под названием "Putin-Huilo!". На фоне таких успехов молчание народных избранников и политиков выглядит, скажем мягко, странно. "ГОРДОН" прямо спросил  у них: "Согласны ли вы с высказыванием Дещицы, что Путин --- х..ло?".












11

Коментарі

12.09.14, 01:19

Х...о, а им еще звезду назвали!

    22.09.14, 15:22Відповідь на 1 від Немного_кошка

    Х...о, а им еще звезду назвали!
    Ну тут як не крути, але в історії це ім'я буде, але в такому варіанті увічнення - це дуже дошкульно і принизливо.

      32.09.14, 15:28Відповідь на 1 від Немного_кошка

      Тю на Москаля: конвенції згадав, а що Ху_ло давно на всі конвенції себе поклав - це забуває зумисно.

      Дещиця - молодець! Ще жоден міністр МЗС України так круто не йшов з посади! І що головне: справу зробив потрібну, бо міжнародний резонанс просто грандіозний! Що і треба! Все кажемо про контр-пропаганду, а коли вона вже є - починаємо її соромитись, а не підтримувати.
      Одним словом: не будьте Путіним, бо він, як відомо, Ху_ло!

        42.09.14, 17:30Відповідь на 2 від Богдан Бо

        Х...о, а им еще звезду назвали!Ну тут як не крути, але в історії це ім'я буде, але в такому варіанті увічнення - це дуже дошкульно і принизливо.Я не знаю жодного політичного лідера, що його в народі прозивали би матюком. Звісно, крім х*ла.

          52.09.14, 20:58Відповідь на 3 від Богдан Бо

          Але маленьке, телескоп потрібен, щоб розгледіти.

          У раді сидять придурки. Портфелі ділять....