Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Ірина Токарська «Я ходила до раю»

Презентація збірника відбулась 22 травня 2014 року о 18 - 20 год. у Львові в книгарні "Книжковий дворик"





РАЙСЬКІ    ВРАЖЕННЯ

Роздуми над новим збірником поезій та авторських малюнків Ірини Токарської «Я ходила до раю»



Хто ще не читав збірника поезій Ірини Токарської «Я ходила до раю» – того прошу мене далі не читати! Спершу нехай прозвучить поезія. Ось хоч би й цей вірш

* * *
І цілувалися квітки
В рожеву ранність,
І сонця сходила в блакить
Червона рана.

І пломеніла на землі
Нова прийдешність
На переліг, на сонний ліс,
На сонну стежку.

На наші стомлені серця,
На звичність свята.
Тобі сьогодні до лиця
Свята посвята.

Святило сонцем нас обох –
В короні сонях.
Зіходив з неба світлий Бог
В земні долоні.

І далі, далі, далі... Перечитайте всі поезії збірника, а тоді і тільки тоді варто поговорити, щоб мати власні щирі враження.

11

Коментарі

122.05.14, 15:28

Презентацію де-кілька раз відкладали, бо мала відбутись в січні, але буремні події і їх трагічні наслідки змушували зачекати, змушували Муз мовчати, але безкінечно це не може тривати.

    222.05.14, 21:20

    Вірші добрі, але після новин із численними смертями - не йдуть.
    Хочеться плакати

      Гість: Dalia

      323.05.14, 00:35

      Чудові поезії.

        Гість: _ Українець _

        525.05.14, 17:55Відповідь на 2 від М_Ірина

        Вірші добрі, але після новин із численними смертями - не йдуть.
        Хочеться плакати
        Я хотів зробити передмову до замітки, що захід готувався ще в січні, але все відкладався саме з вказаних вами причин.
        На жаль, це війна надовго, тому треба жити і творити.

          625.05.14, 18:11Відповідь на 5 від Богдан Бо

          Так, Я з дочкою на Великдень відпочивала у Львові,
          дуже сподобалось чудове місто- скриня, сповнене несподіванок.
          І ця подорож відбулась замість Криму

            730.05.14, 18:44Відповідь на 6 від М_Ірина

            Приємно читати про враження адекватної людини зі сходу. Спілкувався зі знайомими з Харцизька і Донецька, таке враження, ніби вони з іншої планети, або сам несповна розуму.

              831.05.14, 10:34Відповідь на 7 від Ukraineць

              Забомбованість жителів Сходу - результат обробка мозків впродовж 22 років комуняками
              Люди панічно бояться бандерівців
              А я вже 20 років в "Просвіті"

                93.06.14, 14:26Відповідь на 8 від М_Ірина

                Мені здається, що нам "повезло" з керівництвом області голова обладм Пеклушенко і голова облради Межейко були вірними "ПеРдунами." 26 січня вони організували масове побиття демонстрантів у Запоріжжі. Керівник міліції генерал Серба казав, що розгону не буде, а коли проспект умили кров’ю, тоді говрив, що люди розійшлися саостійно. Після цього запорожці зрозуміли, що треба брати справу в свої руки. Сепаратисти в нас бояться носа показати. Дебілів з листівками "Запорожской народной республики" відловлювали, як зайців. Місто оточене блок-постами, де самооборона з міліцієбю стежить, щоб у місто не потрапило якесь бидло. Якби ми сиділи вдома, то мали б таку ж картину, як і у вас. Пеклушенко і Серба десь ховаються, а на Межейко відкрили справу.

                  103.06.14, 14:43Відповідь на 6 від М_Ірина

                  Гарний напрямок обрали. Всім рекомендую східнякам, а то не були і таке городять про нас, що крий Боже

                    Сторінки:
                    1
                    2
                    попередня
                    наступна