Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Я не знаю де поділись модери цієї групи.

Я виходжу з цієї групи, бо тут зібралось ціле кубло українофобів, котрих з кожним днем тут стає все більше.
Залишатись тут- не поважати себе.
 
19

Коментарі

123.02.14, 09:21


вы из-за этого?

22.02.2014, 23:03
Аваков может создать под Турчинова гестаповскую охранку...

    223.02.14, 10:46

    "Я виходжу з цієї групи, бо тут зібралось ціле кубло українофобів, котрих з кожним днем тут стає все більше.
    Залишатись тут- не поважати себе."

    Ось вона реальна свобода: не сподобалось - пішов, щоб українофобам краще жилось і вже заповажав себе таким видатним вчинком...

      Гість: Luns

      323.02.14, 14:13

      Правильное решение. Сначала нужно научиться выслушивать иное мнение, а потом высказываться. Желаю успешной учебы.

        423.02.14, 15:47Відповідь на 2 від Богдан Бо

        "Я виходжу з цієї групи, бо тут зібралось ціле кубло українофобів, котрих з кожним днем тут стає все більше.
        Залишатись тут- не поважати себе."

        Ось вона реальна свобода: не сподобалось - пішов, щоб українофобам краще жилось і вже заповажав себе таким видатним вчинком...
        "Слова не мальчика но мужа"!

          523.02.14, 20:50

          Шановний автор!
          Я в блогах всього три неділі. В мене теж була така думка, але зараз ми живемо в іншій країні і нас набагато більше. Цей портал знаходиться під
          впливом "регіоналів" і змінюватись буде поступово, разом з покидьками, які його населяють.
          Я відслідковую 4 товариства, в двух з них дуже активний "підривник" - "засланий козачок" LeoLine, який заблокував мене в своїх нотатках вже на третій день.
          Пропоную об"єднатись. "Разом - сила". Треба розбудовувати країну. Заходьте до мене в товариство "Варта". Було б добре зв"язатись з вами по іншим
          каналам зв"язку
          З повагою Утьонок

            623.02.14, 21:13Відповідь на 3 від Гість: Luns

            Правильное решение. Сначала нужно научиться выслушивать иное мнение, а потом высказываться. Желаю успешной учебы.Шановний!
            Вислухати треба, але не покидьків, які не сприймають аргументів і таких, які отримали завдання нищити Україну.
            З повагою Утьонок.

              анонім

              724.02.14, 08:13

              Це найпростіше. Дивно, що такі бійці здаются.

                824.02.14, 08:41Відповідь на 5 від utenok12

                LeoLine взагалі останнім часом втратив межу. Я з учорашнього дня у нього теж в ігнорі.

                  924.02.14, 08:43Відповідь на 2 від Богдан Бо

                  Я на цьому сайті саме тому, що тут вистачає покидьків. Буду їм псувати нерви.

                    Гість: Man-O-War

                    1024.02.14, 12:04Відповідь на 8 від ЯКриворожанка

                    LeoLine взагалі останнім часом втратив межу. Я з учорашнього дня у нього теж в ігнорі. Але він ніколи і не був особливо адекватним.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна