хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

януковоч вже отримав політичний притулок в Китаї !!!

    З достовірних джерел в ЗМІ появилась інформація про чергову пропажу януковоча та про завершення переговорів з Китаєм і отриманням згоди на надання політичного притулку яноковочу. Що підтверджують провладні інформаційні ресурси
    Після того як тричі не зек розуміючи неможливість подальшого розкрадання ним України, під політичні гарантії московького феодала про всього лишень забезпечення йому вільного коридору й захисту (від українського-європейського та американського правосуддя), зрадив державні інтереси України в Вільнюсі та саботував підписання угоди про євроінтеграцію й гнаний вічним тваринним страхом перед народом України втік/полетів в Китай залишивши всю відповідальність на очільників силових структур.
     Перед та впродовж Вільнюського саміту в януковоча цілковито здали нерви, перед зустріччю стався гіпертонічний криз та сіпались окремі частини обличчя, через що останнім часом постійно супроводжуючим лікарям довелось блокувати частину нервів лиця, а самому тричі незеку дати сильну дозу заспокійливого, однак сильну стурбованість і блідість януковоча та нервовий тік було добре помітно при розмові з лідерами Євросоюзу (2.50 хв).



75%, 12 голосів

0%, 0 голосів

13%, 2 голоси

0%, 0 голосів

13%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
13

Коментарі

Гість: SСHUTZE

130.11.13, 09:07

п4.Я в ето не верю,ето провокация,.

    230.11.13, 14:20Відповідь на 1 від Гість: SСHUTZE

    То у вас від страху

      Гість: SСHUTZE

      330.11.13, 14:33Відповідь на 2 від Характерник+

      То у вас від страхуНІ! Я не з боягузів,ви помиляетесь,ну просте я не вірю 100% в публікацію,я чув в новинах що кудись ще "збираеться" ,я проголосував і це моя думка

        430.11.13, 18:13Відповідь на 1 від Гість: SСHUTZE

        п4.Я в ето не верю,ето провокация,.Зек може й тупий але ти думаєш зеку нема кому підказати, що звиздець настав ?

          Гість: SСHUTZE

          530.11.13, 18:18Відповідь на 4 від stepan

          п4.Я в ето не верю,ето провокация,.Зек може й тупий але ти думаєш зеку нема кому підказати, що звиздець настав ?Анна Миколаївна може підказати,

            Гість: NeManul

            630.11.13, 23:52

            політичного майбутнього вже нема, точно. решта не від мене залежить

              71.12.13, 21:29

              А как в Китае поступают с коррупционерами, он забыл? Навевает аналогия. В молодости помню, какие-то перцы угнали советский самолёт и заставили приземлиться в Пакистане. А потом узнали, что за угон воздушного судна в Пакистане полагается смертная казнь. Спас их советский МИД.

                82.12.13, 03:29Відповідь на 7 від adavidov

                В Китаї люблять інформаторів, як і в США та Московії. Однак Китай найкраще підходить тричі не зеку бо пітіна він боїться як вогню (всі соки витисне), а Китай самостверджується і готовий на любі сенсації.

                  92.12.13, 16:22Відповідь на 8 від stepan

                  В Китаї люблять інформаторів, як і в США та Московії. Однак Китай найкраще підходить тричі не зеку бо пітіна він боїться як вогню (всі соки витисне), а Китай самостверджується і готовий на любі сенсації.Ну, нехай тоді китайську грамоту вчить

                    102.12.13, 16:25Відповідь на 9 від adavidov

                    Я уявляю його китайський