хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Русь це Україна і тільки Україна.

Якщо  хтось не вірить  Володимиру Білинському, то на цьому відео можна почути думку відомих російських історикив http://www.youtube.com/watch?v=qw4wpxi-7fc
21

Коментарі

115.09.13, 00:09

Все правильно, але ми то про це знаємо А "тим" пофігу, їм і вогняні письмена у небі не допоможуть

    215.09.13, 00:18Відповідь на 1 від Танк_

    Все правильно, але ми то про це знаємо А "тим" пофігу, їм і вогняні письмена у небі не допоможутьЯ останнім часом став помічати, що самі більші україножери, це русифіковані українці, якщо ісконнікам ще можна щось довести, то ця публіка невиліковна.Не даремно говорив якийсь відомий філософ, що найбільший ворог країни це інтелігенція вихована окупантами.

      315.09.13, 00:22Відповідь на 2 від Нормальний

      Все правильно, але ми то про це знаємо А "тим" пофігу, їм і вогняні письмена у небі не допоможутьЯ останнім часом став помічати, що самі більші україножери, це русифіковані українці, якщо ісконнікам ще можна щось довести, то ця публіка невиліковна.Не даремно говорив якийсь відомий філософ, що найбільший ворог країни це інтелігенція вихована окупантами.Я їх того, не класифікую. Дурень він дурень і є, все інше вторично. Хоча ти правий частково. А частково, бо там інтелігентністю і не пахне.

        415.09.13, 00:47Відповідь на 2 від Нормальний

        найбільший ворог країни це інтелігенція вихована окупантами.Прочитай у мене, що таке э "СВОЛОЧЬ" = http://blog.i.ua/user/295100/1002368/
        Евген Дудар "ЧУМА в Україні" або звідки береться СВОЛОЧЬ в Україні?

          Гість: El Condor

          515.09.13, 09:37Відповідь на 2 від Нормальний

          Самі найбільші фанатики-це ті,які недавно поміняли переконання. Їх ніякі аргументи не переконають

            Гість: ТарасЧупринка

            615.09.13, 11:57Відповідь на 2 від Нормальний

            Найлютіші чорти це бувші ангели.

              Гість: Lakastra

              715.09.13, 15:24

              Кенгурова нашел на Ютубе? Смотрел? - Что скажешь? (Маячня? - или нет?)

                Гість: Lakastra

                815.09.13, 15:28Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

                Интересно...

                  915.09.13, 16:10Відповідь на 7 від Гість: Lakastra

                  Кенгурова нашел на Ютубе? Смотрел? - Что скажешь? (Маячня? - или нет?)Я його дивився раніше, просто забув прізвище, скажу наступне, якщо розглядати те. що він говорить в цілому, як одну концепцію, то це підготовка до того щоб заставити загал вважати Росію третім Римом, як це було в історії раніше. В чому він точно правий, то це в фальшуванні артефактів та датуванні історичних подій.Якщо говорити про філософський камінь, то тут навіть сумнівів немає, була така технологія і вона була надбанням першої імперії з центром в Єгипті, але якщо враховувати що релігійний центр першої імперії був розташований в Візантії, то в застосуванні подібних технологій при будівництві С-Петербурга немає нічого дивного, як і в копіюванні культових споруд та пам'ятників.

                    1015.09.13, 16:15Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

                    найбільший ворог країни це інтелігенція вихована окупантами.Прочитай у мене, що таке э "СВОЛОЧЬ" = http://blog.i.ua/user/295100/1002368/
                    Евген Дудар "ЧУМА в Україні" або звідки береться СВОЛОЧЬ в Україні?
                    Дуже цікаво, з вашого дозволу опублікую замітку в "Однокласниках".

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна