хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

інна Богохульська не відстає від біснуватого вадика

Богословська через суд вимагає зі свободівця 250 тис. грн за дописи про неї у соцмережах
Народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська подала скаргу до суду на дописи у соціальних мережах речника ВО "Свободи" Олександра Аронця. Про це повідомив Аронець на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Ви ще не чуєте дзенькотіння кастрюль у фейсбуці?? Це Інна Богословська позивається до мене на 250 тисяч гривень за допис у фейсбуці і твіттері!!», - написав він, пообіцявши згодом повідомити деталі позову.

Як відомо, у дописах речника ВО "Свободи" у соцмережах зустрічаються різкі та критичні висловлювання.

Зокрема, щодо регіоналки Інни Богословської востаннє Аронець написав у Facebook: "Відьма вкрала хрестик у націоналіста. Під час сутички, що відбувалася біля трибуни ВР (депутати блокували трибуну ВР через щорічне послання президента Віктора Януковича 6 червня- ред.), Богословська зірвала хрестик у народного депутата Олега Гелевея! Прівичкі вора удівітєльна сільні". А ми думаємо, звідки береться шансон! От з життя такої мадам "кастрюлькіноі", адже ми пам'ятаємо, як вона починала свою кар'єру з крадіжок каструль на зйомній хаті в Конче-Заспі"

10%, 2 голоси

10%, 2 голоси

80%, 16 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
18

Коментарі

120.08.13, 17:41

Ну, що тут сказати...

    220.08.13, 18:17

    про цю навіть коментувати не хочу

      320.08.13, 20:40Відповідь на 2 від Hudson Hawk

      Але вона хоче правити Вами...

        420.08.13, 20:52Відповідь на 3 від Характерник+

        у нас її не визнають, довго пам'ятатимуть, як вона своїх людей кинула і побігла в анали

          520.08.13, 21:19Відповідь на 4 від Hudson Hawk

          Давно пора окупантів винищувати так, як вони нищать Україну і українців

            620.08.13, 21:33Відповідь на 5 від Характерник+

            вони навіть жити тут не повинні

              720.08.13, 21:35Відповідь на 6 від Hudson Hawk

              Так і я про це ж

                820.08.13, 21:37Відповідь на 7 від Характерник+

                прийде час, бачиш що навколо діється, народи підіймаються, зараз прояснюється ворог

                  920.08.13, 22:24

                  Треба й Свободі подавати позиви на образи

                    1021.08.13, 08:49

                    Скоріше серед рецидивистів людей знайдеш, ніж між ПР

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна