хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Жене главы Закарпатского УБОПа сожгли машину

Для довідки  середня ціна біля 50 000 дол. в базовій комплектації.

12 июля, около 4 часов ночи в селе Сторожныця Ужгородского района горел автомобиль марки «Honda Pilot» 2011 года выпуска, который является собственностью семьи начальника Закарпатского УБОПа.

Оперативники установили, что машина зарегистрирована на жену полковника милиции Николая Кулитки. Пожар полностью уничтожил автомобиль. Восстановлению джип не подлежит.

Начато уголовное расследование по ч.2 ст. 194 УК Украины — умышленное уничтожение или повреждение имущества, совершенное путем поджога, взрыва или другим общеопасным способом.

Прокуратура области взяла расследование под свой контроль.

Это уже вторую ночь подряд на Закарпатье жгут транспорт. Напомним в четверг, 11 июля около 5:00 в Ужгороде сожгли автомобиль «КІА». Машина принадлежала местному активисту общественной организации «Дорожный контроль».

http://news.mail.ru/inworld/ukraina/ua_west/105/incident/13879508/

УБОП- це серйозні хлопці,  і я не вірю, що якісь відморозки тупо ради помсти спалили б таку машину, вони  перерили б все місто по сантиметру,  і через  годину, дві знайшли б винуватців.

Нещодавно спалили автомобіль Mitsubishi, начальника ужгородського ДАЇ, а потім автомобіль прокурора Мукачево.

Я  пам'ятаю, як в 90-х  палили автомобілі та магазини бізнесменів,  палили тільки тим, хто не хотів платити бандитам.

Цікаво як в нашому теперішньому світі, це вони не хочуть ділитися, або вирішили отримати страховку, щоб купити нове авто і не заморочуватися з ремонтом?

23

Коментарі

112.07.13, 19:12

Та байдуже, всерівн це не зароблені гроші

    212.07.13, 19:14

    2011 года выпуска - новый вроде как для ремонта.

      анонім

      312.07.13, 20:29

        412.07.13, 20:40

          512.07.13, 20:44Відповідь на 2 від Поговорим

          2011 года выпуска - новый вроде как для ремонта.Так можна взяти ще новіший і крутіший.

            612.07.13, 20:48Відповідь на 1 від vov4ik126

            Та байдуже, всерівн це не зароблені грошіТак я теж не переймаюся мені цікаво, чи є це "наїздом", якщо так, то бандюки реально наїхали на УБОП, і тоді грош їм ціна. За Генадія Москаля УБОПівці стали поважною конторою, більшість рекетирів, яких вони посадили, ще досі на нарах.А як це розуміти?В голові не вкладається.

              712.07.13, 21:06Відповідь на 6 від Нормальний

              тепер всі подібні структури зрослись з криміналом... "Не можеш побороти, тоді очоль"

                Гість: Kongresmen

                812.07.13, 21:16Відповідь на 7 від vov4ik126

                Сьогодні менти страшніші за кримінал

                  Гість: NeManul

                  912.07.13, 22:15Відповідь на 6 від Нормальний

                  Та байдуже, всерівн це не зароблені грошіТак я теж не переймаюся мені цікаво, чи є це "наїздом", якщо так, то бандюки реально наїхали на УБОП, і тоді грош їм ціна. За Генадія Москаля УБОПівці стали поважною конторою, більшість рекетирів, яких вони посадили, ще досі на нарах.А як це розуміти?В голові не вкладається.Незрозуміло

                    1012.07.13, 22:43

                    Коли дозріють палити хати з "начинкою"?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна