Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Рейдеры закрылись в церкви и пьянствовали

Какая церковь, такие и методы! 

Лиц 20 в церковь зашли под видом строителей. Выбросили из храма священника и прихожан. Это просто бандиты. Заблокировались внутри на несколько дней. В церкви пьянствовали и курили . Вчера, когда был митинг, один из них взобрался на колокольню и в окно всем нам внизу показал свои половые органы"


Он считает, что ситуацию спровоцировало руководство райгосадминистрации.

"А на него влияли сверху. У нас в Кировограде под патронатом губернатора строятся пять московских храмов и ни одного украинского. "Нагибают" весь кировоградский бизнес. Это просто банда оккупантов. Какой бы там ни был Кучма, он строил поровну московские и украинские храмы . Пытался людей не ругать, как добрый отец. А тут мало того, что украинским ничего не дают на строительство, да еще и в наглую забирают", - отметил Игорь Борисович.

Юридическое противостояние по этому делу продолжается с ноября 2012 года. Тогда вышло распоряжение облгосадминистрации о переходе прихожан из Киевского патриархата под протекторат Московского.

"Власть взяла на себя несвойственные ей функции. О том, в какой церкви хотят молиться прихожане Новоархангельска показали сами, когда пришли в Свято-Владимирский храм, но их оттуда вытолкали неизвестные рейдеры. Сейчас храм опечатан, туда никто не заходит, так что сказать, какие предметы культа пропали нельзя. Вскоре должна состояться встреча с губернатором. Лучшим выходом из ситуации на данном этапе, будет спокойная возможность отслужить в этом храме Пасхальные праздники. А потом уже в судах выяснять правомерность перевода общины под протекторат московского патриархата. Очередное заседание суда в этом деле предстоит уже 17 мая в Кировограде", - сказал Епископ Кировоградский и Голованевский Марк.

Любовь КАРНАРУК

15

Коментарі

анонім

126.04.13, 23:23

"выяснять правомерность перевода общины под протекторат московского патриархата. "
Це що рейдерський захват церкви московським патріарахатом ??? А чого мовчимо ? Чого москвіти приперлись сюди захвачувати наші церкви ?? Що це ??? Давайте цю інформацію у західну пресу , подавайте у європейський суд ??? Це ж релігійна війна, яку веде раша з Україною !!!

    227.04.13, 00:46

    Я теж вже підіймала цю тему:http://blog.i.ua/user/2675316/1206798/

      327.04.13, 08:09

      сатанинський шабаш

        Гість: Світанок

        427.04.13, 09:24

        Не радійте «чорні круки».
        Ваша згине зграя,
        Бо у небі соколята
        Молоді літають.

        Й полетить з вас чорне пір’я –
        Круки не добиті,
        Бо на Українському подвір’ї
        Буде сокіл жити.

          527.04.13, 12:30Відповідь на 4 від Гість: Світанок

          Не радійте «чорні круки».
          Ваша згине зграя,
          Бо у небі соколята
          Молоді літають.

          Й полетить з вас чорне пір’я –
          Круки не добиті,
          Бо на Українському подвір’ї
          Буде сокіл жити.

            Гість: Лагуз

            627.04.13, 12:38

            Гидота, така, як і скрізь

              727.04.13, 12:55

                анонім

                827.04.13, 14:56

                Так оце і є обличчя масковського патріархату та тих попів, які у ньому служать.... Я родом з Почаєва, тому на приїзжих з Маскальщини попів та "т.з. "вірян" для яких українство страшний гріх надивився добре, до сих пір згадуються розказні лаврського юродивого українофоба-монаха про те, що якщо підтримуєш Юща (справа була в 2004р.) та розмовляєш українською мовою - будеш горіти в аду

                  928.04.13, 04:17Відповідь на 1 від анонім

                  ...Давайте цю інформацію у західну пресу , подавайте у європейський суд ??? Це ж релігійна війна, яку веде раша з Україною !!!Дуже той Захід допоміг Україні в 1933році???
                  Приїхав тоді один добродій, покрутився мов гівно в ополонці, а потів авторитетно заявив на весь світ, що в СРСР взагалі та в Україні зокрема "Все ОК!!!", потім римигнув паюсною ікрою, виколупав з зубів залишки кремлівських шашликів та пішов грітися у променях літературної слави...

                    анонім

                    1028.04.13, 18:03Відповідь на 9 від Східняк

                    ...Давайте цю інформацію у західну пресу , подавайте у європейський суд ??? Це ж релігійна війна, яку веде раша з Україною !!!Дуже той Захід допоміг Україні в 1933році???
                    Приїхав тоді один добродій, покрутився мов гівно в ополонці, а потів авторитетно заявив на весь світ, що в СРСР взагалі та в Україні зокрема "Все ОК!!!", потім римигнув паюсною ікрою, виколупав з зубів залишки кремлівських шашликів та пішов грітися у променях літературної слави...
                    Я не знаю про кого Ви говорите, та майже впевнена , що такі теж є . Та живемо ми в інший час. І оскільки на заході кажуть , що у нас православіє одне на усіх , тобто вони не бачать різниці між мовковським і Київським патріархатом, то ми мусимо самі доказувати цю різницю.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна