Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Сэр Уінстон Черчілль про росіян

Ці росіяни непередбачувані. Вони уморили своїх селян голодом. Вони затопили  на й  родючі землі, щоб зробити електростанції. Вони забруднили урожайні райони відходами від ядерної промисловості. У них невелика щільність населення, але і при цьому вони ухитрилися загидити свою країну настільки, що тепер вимушені купувати зерно. Я думав, що помру від старості. Але коли Росія, що годувала усю Європу хлібом, стала закуповувати зерно, я зрозумів, що помру від сміху. Сталін захопив аграрну країну і перетворив її на сировинний придаток і ядерний смітник. Тільки Ленін міг би вивести росіян з того болота, куди він сам їх завів. Але Леніна вони успішно отруїли. Через пару поколінь вони ще деградують і не зможуть самостійно навіть добувати корисні копалини. Народ вимиратиме, а диктатори і їх слуги житимуть, купуючи у нас предмети розкоші і продаючи сусіднім країнам концесії; для російських лідерів це найвигідніший бізнес.

Так що якщо ми можемо запобігти їх військовій агресії, то в інтересах Великобританії, та і інших Західно-європейских країн, зберігати СРСР як можна довше: це вигідна сировинна база і хороший ринок збуту морально-застарілій продукції. Вони знищують у себе кібернетику і генетику - тим краще для нас, ми продаватимемо їм насіння і електронні пристрої. Крім того, за символічну плату в Росію можна буде збувати ядерні відходи. Досить зупинити радянську експансію, і вони знищать себе самі без яких би то не було активних дій з нашого боку...

У. Черчилль

Хотів викласти цей лінк, http://zhurnal.lib.ru/k/kuznecow_d_j/winston.shtml ,який зберіг раніше, але там тепер така ситуація.

Уважаемые пользователи!

Мы приносим свои извинения, но доступ к запрашиваемому ресурсу ограничен.

Возможные причины ограничения доступа:
Сетевой адрес, позволяющий идентифицировать сайт в сети «Интернет», включен в Единый Реестр доменных имен, указателей страниц сайтов сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющих идентифицировать сайты в сети «Интернет», содержащие информацию, распространение которой в Российской Федерации запрещено.

Проверить наличие сетевого адреса в Едином реестре можно в разделе «Просмотр реестра» на сайте www.zapret-info.gov.ru

Доступ ограничен по решению суда или по иным основаниям, установленным законодательством Российской Федерации.



Перейти на главную страницу сайта «Ростелеком»

Даю цей,  http://www.proza.ru/2012/07/20/1469 оригінал  тексту можна знайти в Британській енциклопедії.



31

Коментарі

128.01.13, 11:08

Мудрі слова розумного чоловіка!
Да-а, вот так "зачищають" ПРАВДУ - щоб про неї навіть не згадували!
---
Дивно, але саме Черчіллю присвоюють слова "Сталін прийняв Рашу з сохою - а покинув її з атомною бомбою", що після ЦЕЇ статті якось зовсім НЕ "склеюється" з нею... - мабуть, то вже Сересерівські придумки...
Зате добре в тему йде Черчіллевске:
"Договор с Москвой – не ст0ит даже листка бумаги, на котором он напечатан!" \Черчилль\

    228.01.13, 13:06

    Сер Вінстон - політик, якого я поважаю більше за всіх інших, мій улюбленець

      Гість: burtka

      328.01.13, 13:41

      в "в Британській енциклопедії" есть только эта цитата: "Большим счастьем было для России, что в годы тяжелейших испытаний страну возглавил гений и непоколебимый полководец Сталин. Он был самой выдающейся личностью, импонирующей нашему изменчивому и жестокому времени того периода, в котором проходила вся его жизнь...". а этого, что ты запостил, там нету, липовые цитаты, однако.

        428.01.13, 15:32

        Як у воду дивився!

          528.01.13, 15:33Відповідь на 2 від Танк_

          Сер Вінстон - політик, якого я поважаю більше за всіх інших, мій улюбленецьІ мій також!

            628.01.13, 15:33Відповідь на 3 від Гість: burtka

            Лобик не расшиби в поклонах.

              728.01.13, 15:34Відповідь на 5 від ab absurdo

                Гість: burtka

                828.01.13, 15:37Відповідь на 6 від ab absurdo

                Лобик не расшиби в поклонах.каких поклонах?
                мадам обильно похмелилась?

                  928.01.13, 15:38Відповідь на 8 від Гість: burtka

                  Какой забавный!

                    1028.01.13, 15:40

                    Да! Пророчі слова розумного політика.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна