хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

«Свобода» готує в Києві марш на честь Бандери

Київська організація Всеукраїнського об'єднання Свобода 1 січня 2013 року проведе марш на честь 104-річчя з дня народження ідеолога українського націоналістичного руху XX століття Степана Бандери.

Як повідомили в прес-службі ВО «Свобода», марш почнеться о 18:00 біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Активісти пройдуть центром міста зі смолоскипами. Маршрут руху не уточнюється.

Степан Бандера народився 1 січня 1909 року в селі Старий Угринів Калуського району Івано-Франківської області. Разом з Ярославом Стецьком був автором Акту проголошення Української держави 1941 року. У тому ж році був заарештований і поміщений в Берлінську тюрму. У 1942-1944 рр. перебував у концтаборі Заксенгаузен, у 1944-му відхилив пропозицію стати одним з керівників антирадянського збройного руху в тилу Червоної армії. 15 жовтня 1959 року був убитий радянським агентом Богданом Сташинським у Мюнхені. 2009 рік в Україні був проголошений роком Степана Бандери.

У 2010 році третій президент України Ющенко присвоїв Бандері посмертно звання Героя України, в тому ж році Донецький адмінсуд визнав це рішення незаконним і скасував його. Ющенко подав апеляцію, яку донецька апеляційна інстанція не задовольнила. У 2011 році Вищий адмінсуд України залишив рішення донецьких судів без змін.

Джерело: 
ZAXID.NET

І на додачу опитування, як ви ставитесь до слова "бандерівець"?

3%, 1 голос

63%, 20 голосів

34%, 11 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
22

Коментарі

125.12.12, 09:47

Мій дід за бандерівця воював, і в Сибіру 13ть років пропрацював...

    Гість: lkjmn

    225.12.12, 10:05

    Піду

      Гість: Отец Онуфрий

      325.12.12, 11:45

      Нужно нам , дети, всем научаться уважать решение суда.
      И проведение в Киеве марша бандеровщины вызовет справедливое негодование простых горожан.
      Киев есть матерь городам русским , по слову летописца "отсюда бо есть и пошла Русская Земля".

        425.12.12, 13:18

        Дурно то все. Додаткове розпалення ворожнечі між людьми... Сказано "Не сотворіть собі кумира", а люди творять і преклоняються.

          525.12.12, 14:59Відповідь на 4 від Каре

          Тут ви не праві панянко

            625.12.12, 15:48Відповідь на 5 від severun38

            Тут ви не праві панянкоЧому я не права? Вам же мабуть не подобається коли комуністи ходять з прапорами і славлять Леніна? А чим ця акція відрізняється від їх акцій? Нічим... Мені, наприклад, більше подобаються акції "За здоровий спосіб життя"і такі подібні

              725.12.12, 15:58Відповідь на 6 від Каре

              Тут ви не праві панянкоЧому я не права? Вам же мабуть не подобається коли комуністи ходять з прапорами і славлять Леніна? А чим ця акція відрізняється від їх акцій? Нічим... Мені, наприклад, більше подобаються акції "За здоровий спосіб життя"і такі подібніВи задаєте запитання, і самі ж на них відповідаєте. Порівнювати С. Бандеру і Лєніна по крайній мірі не коректно

                825.12.12, 16:24Відповідь на 7 від severun38

                Тут ви не праві панянкоЧому я не права? Вам же мабуть не подобається коли комуністи ходять з прапорами і славлять Леніна? А чим ця акція відрізняється від їх акцій? Нічим... Мені, наприклад, більше подобаються акції "За здоровий спосіб життя"і такі подібніВи задаєте запитання, і самі ж на них відповідаєте. Порівнювати С. Бандеру і Лєніна по крайній мірі не коректноЧому не коректно? Крайні ліві, крайні праві, якраз порівняння саме то Як би ви сказали що не можна порівнювати Івана Франка і Куінджі, або Леонардо да Вінчі і Пушкіна... тоді б я погодилась

                  925.12.12, 16:29Відповідь на 8 від Каре

                  "Крайні ліві" знищили мільони українців, а по вулицях з портретом трупа з мавзолею носяться нащаки окупантів та манкрутів. А "крайні праві", як Ви стверджуєте, захищали свою землю і свою націю. Тому і порівнювати недоречно!!!

                    1025.12.12, 17:08Відповідь на 9 від severun38

                    "Крайні ліві" знищили мільони українців, а по вулицях з портретом трупа з мавзолею носяться нащаки окупантів та манкрутів. А "крайні праві", як Ви стверджуєте, захищали свою землю і свою націю. Тому і порівнювати недоречно!!!А крайні праві нікого не вбивали? І не відомо що було б, якби вони до влади прийшли тоді.
                    А з приводу портретів трупа, от і ваша відповідь... з портретом Бандери теж ходять, до його пам"ятників ходять.. Так в чому різниця? В тому що Бандера менше встиг накоїти за своє життя?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна