хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Акція! Перевір мову свого браузера!

Відвідуючи сайти в Інтернеті, браузер передає на сайт інформацію про Ваші уподобання, а саме якою мовою Вам зручніше читати текст, і часто сервер генерує інформацію тією мовою, яку Ваш браузер запросив. Водночас багато україномовних учасників Інтернет спільноти мають невірні налаштування мовних параметрів, зокрема дуже часто стоїть російська мова. Через те збирається відповідна статистика користувачів Інтернету, з якої складається враження, що україномовних читачів не так багато, і начебто всі вони розуміють російською. Внаслідок цього, власники сайтів не поспішають перекладати вебсторінки нашою рідною українською мовою, яка з плином часу все більше витісняється і потребує захисту. Отже,  переходимо за посиланням,  уважненько читаємо,  і налаштовуємо все правильненко :)

http://ridna.com/mova.php

26

Коментарі

18.10.12, 18:32

    анонім

    28.10.12, 18:44

    Ледь доковирявся, але зробив. Бач, а я й не знав. Дякую.

      38.10.12, 20:16

      У мене давно все налаштовано на рідненьку!

        48.10.12, 21:52

        У мене вже давно налаштовано на мову. Й мобілку.

          59.10.12, 03:17

          Я Ви знаєте, Майкрософт давно дають оновлення Віндовс щоб система була українською

            69.10.12, 06:38

              79.10.12, 09:10

              По запиту мені видало наступне:
              Ваш переглядач (браузер) представлений як:
              Opera (версія 12.02) на ОС Windows

              Мовні налаштунки переглядача є такими:
              uk-UA,uk;q=0.9,en;q=0.8

              А це означає, що Ви просите показувати інформацію сайту українською або англійською мовою! Це добре... Але якщо Ви справді любите рідну мову, то краще залишити лише українську мову у налаштунках Вашого переглядача.
              Щоб змінити мову користуйтеся порадами статті:

              Мене влаштовує.

                анонім

                89.10.12, 11:05

                зараз перегляну

                  99.10.12, 11:09

                  Замінив мову. (а доцього, виходить, ненавмисно засмічував простори уа-нету і всього нету - був засобом у вражин. Гірше коли в людини фальшиво налаштований не браузер, а мозги...А таких нещасних невольних маріонеток у нас тьма...Власне вся пропагандистська машина цим і займається 24/7/365 - результат закономірний...)

                    анонім

                    109.10.12, 11:12

                    видалив англійську, замінив Українську [uk-ua] на Українську [uk] (не зрозуміло у чому різниця)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна