хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Вибори – 2012. Люстрація на Facebook: Обговорюємо список "УДАРу"



Партія «УДАР» Віталія Кличка винесла на обговорення список своїх імовірних кандидатів-мажоритарників на цьогорічних виборах до Верховно Ради України. Повний список кандидатів розмістила «Українська правда» (http://www.pravda.com.ua/articles/2012/07/13/6968776/) та є він і на сайті самого «УДАРу» (http://klichko.org/ua/news/news/udar-peredaye-sviy-spisok-pretendentiv-u-kandidati-po-mazhoritarnim-okrugam-ruhu-chesno).

Спільнота «Україна – Ukraine» спеціально створила сторінку (на якій ви зараз перебуваєте) для обговорення кандидатів від партії «УДАР». Тож, шановні пані і панове, запрошуємо вас на стіні цієї сторінки обговорювати кандидатури цієї політичної сили.

Таким чином спільними зусиллями ми очищуватимемо списки політичних партій, які відкриватимуть списки для громадського обговорення. Ми робитимемо це зі списками всіх політичних партій, які відкриватимуть їх для громадського обговорення.

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ! НАЙБЛИЖЧЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ В НАШИХ РУКАХ!

P.S. Ініціатива проводиться саме у соціальній мережі Facebook тому, що всі провідні політики, громадські активісти та журналісти мають свої сторінки у цій мережі. Таким чином ми намагатимемося долучити до “люстрації” списків самих активних громадян.
8

Коментарі

114.07.12, 15:52

Напевне за партією "Удар" майбутнє.

    Гість: Скиталица

    214.07.12, 17:06

      Гість: ТарасЧупринка

      314.07.12, 19:06

      Поважаю спортсмена, не поважаю політика.

        414.07.12, 21:42

        Що можуть сказати незнайомі призвища?Де фото,де біографії?

          анонім

          515.07.12, 04:17

          Мабуть треба переходити до боксерських прийомів ... у політиці.

            анонім

            615.07.12, 10:22

            Знаю тільки Плачкова. Якщо врахувати, що він реальний конкурент анальному Кіссе -- то цілком гідна кандидатура. Хоч і болгар. (а у них переважно негативне ставлення до українців), але проукраїнський політик, багато реального робив для регіону, в якихось шахрайських оборудках не поміченний. Я б за нього проголосував.