хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Багатій

             (початок)      Мирон Степанович ось уже другу ніч не міг заснути. Та воно й недивно. Адже він тепер  -  багатій.  В такій ситуації сон би відпав і в людей набагато молодших віком, а Мирону Степановичу вже стукнуло не багато не мало –  сімдесят років.    Давайте ж заглянемо в скромне приміщення пенсіонера і дізнаємось, що ж таке трапилось з ним на старості літ. Коли  ви твердо вирішили розгадати цю загадку, то прошу дуже. Знайти нашого героя не становить ніяких труднощів.
  Сідаєте на перший тролейбус, доїжджаєте до зупинки «Цегельний завод» і шукаєте  навпроти неї будинок під номером двадцять. Підійшовши ближче ви, по

непривабливому вигляду, одразу ж догадуєтесь, що це гуртожиток, та ще й як потім виявиться,  для холостяків. Так  воно є, та насправді він вже давно перестав бути холостяцьким. Проте, не для всіх, принаймні для Мирона Степановича. Він і далі живе сам-самісінький. Ви проходите мимо першого під’їзду, закритого на величезний навісний замок, і заходите в другий, він же й останній. Примруживши очі після світла двору ви ще стоїте на  місці намагаючись зорієнтуватись в обстановці, як десь з кутка до вас долинає суворий жіночий  голос:

-       Ви шановний до кого?

-    Та я  до Мирона Степановича, - ставши струнко,  відповідаєте ви, шукаючи очима власницю голосу.

-    А-а-а, - немов луна відбивається з кутка. – Проходьте.  

-       Та  справа в тім, що я не знаю де тут у  вас  його шукати.
-       Не знаєте? – дивується жінка, так начебто  всі  мали  би знати де розташована кімната Мирона  Степановича.  - Так це просто  - четвертий поверх, направо, кімната
дев’яносто чотири.
               (далі буде)
0

Останні статті

Коментарі