хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Львів'янин візьме участь у виборах на посаду ПФШУ

Львів'янин візьме участь у виборах на посаду Президента Федерації шахів України

п'ятниця 15 лютого, 201920:57
Львів'янин Олександо Прохоров візьме участь у виборах на посаду Президента Федерації шахів України. Про це повідомив на своїй Facebook сторінці Олександр.
Олександр Прохоров

"У 2019 році я вирішив взяти участь у виборах на посаду Президента Федерації шахів, яке буде проходити на черговому ХІ-му З’їзді ФШУ 2-го березня 2019 року у м. Києві.

Це означає для мене, що в Україні є велика група шахістів і активістів, які бачать необхідність глибоких змін в нашому середовищі. 

Програма, представлена мною, є цікава та є достатньо еволюційно-революційною. 

Пріоритетним є поширення шахів в школах і реформи підготовки до змагань Міжнародного та Європейського рівня юніорів.

Федерація буде більш амбіційно залучена до підтримки шахістів з обмеженими можливостями.

Національна команда має багато успіхів. Вони не були б можливими без підтримки наших щедрих спонсорів. 

Ситуація в ФШУ є найкращою в цьому відношенні протягом останніх років. 

Однак у мене склалося враження, що ми можемо зробити набагато більше для наших спонсорів. 

Зірки національної збірної повинні частіше брати участь у заходах для спонсорів. 

Комісія маркетингу буде робити це в першу чергу.

Поточне фінансове становище ФШУ є великим невідомим. 

Необхідна більша прозорість у фінансах та витратах.

ФШУ повинна бути більш відкритою для шахістів. 

Нові органи влади будуть зобов'язані брати активну участь у громадському середовищі, включаючи Інтернет. 

Шахісти повинні точно знати, чому, коли і як рішення приймаються на рівні Виконкому ФШУ.

Закликаю Вас голосувати за мою кандидатуру!" - зокрема зазначив у своєму зверненні суддя міжнародного класу, представник ФІДЕ Олександр Прохоров

https://galinfo.com.ua/news/lvivyanyn_vizme_uchast_u_vyborah

_na_posadu_prezydenta_federatsii_shahiv_ukrainy_308401.html

1

Коментарі