Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Їдальня прийшла))

15

Коментарі

124.10.15, 10:37

avent?

    224.10.15, 10:41Відповідь на 1 від ranok_v_misti

    avent? ну яка була пляшка, з такої й годує

      Гість: реал

      324.10.15, 10:55

      Що ще воїну робити під час патрулювання , як не гратися з кицками ))) Хоть щось радуе душу

        424.10.15, 18:51



          524.10.15, 20:16Відповідь на 3 від Гість: реал

          під час патрулювання треба патрулювати

            Гість: реал

            624.10.15, 20:58Відповідь на 5 від Міс Марпл

            під час патрулювання треба патрулюватиага щаз ))) хочу побачити як ти дві години сну Раз два заснула бистро і по чотири години носити зброю вночі . Хлопці с кордону по дванадцять годин ходять в лісі де дикі кабани шаштають і мокрі як щурі приходять с кордону після дощуОбсох відпочив 12годин і знову на кордон

              724.10.15, 21:09Відповідь на 6 від Гість: реал

              під час патрулювання треба патрулюватиага щаз ))) хочу побачити як ти дві години сну Раз два заснула бистроі по чотири години носити зброю вночі . Хлопці с кордону по дванадцять годин ходять в лісі де дикі кабани шаштають і мокрі як щурі приходять с кордону після дощуОбсох відпочив 12годин і знову на кордонти мене рівняєш з мужчинами?

                Гість: Глаша_Я

                824.10.15, 21:16

                Это не может не радовать,что не очерствели души наших воинов!!!!

                  Гість: реал

                  924.10.15, 21:21Відповідь на 7 від Міс Марпл

                  під час патрулювання треба патрулюватиага щаз ))) хочу побачити як ти дві години сну Раз два заснула бистроі по чотири години носити зброю вночі . Хлопці с кордону по дванадцять годин ходять в лісі де дикі кабани шаштають і мокрі як щурі приходять с кордону після дощуОбсох відпочив 12годин і знову на кордонти мене рівняєш з мужчинами?Путильский рн ДПСУ Селятин . Жінки носять калаші в горах не гірше чоловіків.

                    1024.10.15, 21:22Відповідь на 8 від Гість: Глаша_Я

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна