хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Коментарі

111.04.22, 09:08

Наш хлопець!) Друг Василя Сліпака.

    анонім

    211.04.22, 20:34

    Лелеки війни не бояться. Всі повертаються до України

      311.04.22, 21:11

      Весна. Час повертатися птахам...

        420.04.22, 00:30Відповідь на 2 від анонім

        Лелеки війни не бояться. Всі повертаються до УкраїниНаша.. кхм-кхм.. біологічна зброя. Що в головах тих ... е.. людей?

          анонім

          520.04.22, 00:49Відповідь на 4 від Lulu

          Лелеки війни не бояться. Всі повертаються до УкраїниНаша.. кхм-кхм.. біологічна зброя. Що в головах тих ... е.. людей?В їх головах тирса.

            анонім

            620.04.22, 13:58

            У деяких блогерах у замітках для мене коментарі закриті, стоїть тільки "повідомити модератора" можливість під коментарем і все. Цікаво, але не катастрофа. Головне у тебе коментарі відкриті.
            І на краще менше буду тут триндіти, на часі секономлю

              720.04.22, 22:14Відповідь на 6 від анонім

              У деяких блогерах у замітках для мене коментарі закриті, стоїть тільки "повідомити модератора" можливість під коментарем і все. Цікаво, але не катастрофа. Головне у тебе коментарі відкриті.
              І на краще менше буду тут триндіти, на часі секономлю
              Є таке. В них, у налаштуваннях профілю, встановлене обмеження на коментування їх матеріалів тільки реальними користувачами. У мене нема такого обмеження: можуть всі, реальні, нереальні, з червоним рейтингом і тепе.

                анонім

                820.04.22, 23:45Відповідь на 7 від Lulu

                У деяких блогерах у замітках для мене коментарі закриті, стоїть тільки "повідомити модератора" можливість під коментарем і все. Цікаво, але не катастрофа. Головне у тебе коментарі відкриті.
                І на краще менше буду тут триндіти, на часі секономлю
                Є таке. В них, у налаштуваннях профілю, встановлене обмеження на коментування їх матеріалів тільки реальними користувачами. У мене нема такого обмеження: можуть всі, реальні, нереальні, з червоним рейтингом і тепе.
                Я наче з зеленим і при реєстрації телефон вказувала. Правда новий номер. І не поповнювала рахунок у гаманці тут.
                Бо деякі блогери пишуть що треба.
                http://blog.i.ua/user/11347768/2392412/
                Може тому я нереальна.

                  98.05.22, 22:13

                    1010.05.22, 10:46Відповідь на 9 від Рус с Кіja