хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Новий напрямок гібридної війни

Росія навмисне топить україномовні кліпи, які вибиваються в рейтингу YouTube, ставлячи тисячі дизлайків.

Прошу, не полінуйтеся прочитати і поширити. Воно того варте.

Ютуб нещодавно запустив рейтинг музичних відео за країною.

Українці розчаровано дізналися, що в нас низькопробна російськомовна попса посідає найвищі місця в рейтингах.

Шкода, але я чогось іншого навряд чи очікував від українців.

Але днями промайнула новина, що україномовний кліп гурту KAZKA “Плакала” вийшов на перше місце в рейтингу українського Ютубу.

А далі за допомогою Валерія Неспайлика я відкрив, що новим україномовним кліпам 2018 року, імовірно, автоматично накручують тисячі дизлайків.


6

Коментарі

Гість: malpaso

114.07.18, 22:58

Це на мордор схоже,народжені пердіти і смердіти.
Я любий продукт свинорусів ставлю диз два рази

    214.07.18, 23:01

    Нічого новго, фабрика тролів працює у 3 зміни

      315.07.18, 01:06

      пойду поплюсую . но музня херня хернёй!! попса есть попса!! это вообще не должно быть..

        415.07.18, 03:25

        Админам Ютуба это рассказывай

          515.07.18, 07:25

          Ютуб блогеры рофлят с этих клипов, у некоторых по 100—300 тыс подписчиков, как думаете им сложно накидать 15к дизлайков?

          А куда делось дебильное слово «вподобайка» с которым бегали украиномовные патриоты? Шо все? Уже снова лайки говорите?

            анонім

            615.07.18, 12:30

            Ну а как ты хотел, там Кобздон рулит.

              анонім

              715.07.18, 12:32Відповідь на 3 від Alter

              пойду поплюсую . но музня херня хернёй!! попса есть попса!! это вообще не должно быть..Какое время такие и нравы, вон Уася на балалай и гармошке играет и ничего доволен жизнью