хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Звєрі...

Нині в маршрутці чув, як адна женщіна другой ґаваріла: "Ти панімаєш, Клара, еті правасєкі славілі мальчіка в горах, прівязалі сєбє наспіну, штоби па нім міліціанєри нє стрєлялі!" Клара закотила очі і почала сповзати з крісла. До її масних губ, обведених чорним олувком, присохло слово "Звєрі!"
І я не втримався:
- А Інтер щойно передав, що озвірілі правосєкі увірвалися в мирне карпатське село, осідлали всіх рускоязичних і заставили галопом гнати в бік перевалу. Непідкованих! Кожний правосєк замість броніка мав по дитині зізаду і спереду. А мєстний попушка Фєафан московського патріархату сокирою перед ними валив ліс, розчищаючи дорогу... Кстаті, того первого мальчіка звали Мауглі. А сестру його - Либідь.
Тьотю Клару уже теліпало, а її падружка дивилась на мене, як на реінкарнацію Степана Бандери. За хвильку вона схопила посивілу під пахвами Клару і здиміла з маршрутки. 
Люблю я наш громадський транспорт. Додає життєвих сил...

18

Коментарі

114.07.15, 01:45

повеселись
https://www.youtube.com/watch?v=Y5avTS5H7o0

    214.07.15, 01:49Відповідь на 1 від Ми-шутка

    ага.. на Байкал вони запрошують... Знаєм, що там відбувається!

      314.07.15, 05:09

        414.07.15, 06:28

        а я вчора в маршрутці їхала з матір*ю загиблого бійця. Вона по телефону говорила, що їде на вручення йому державної нагороди, вся в чорному, сама аж чорна... сказала їй спасибі за сина... розплакались обоє. Хай кожна сльозинка цієї нещасної матері піде до Бога і він покарає всіх чорноротих, які закликали сюди путіна.

          514.07.15, 08:43Відповідь на 3 від Оtto *

            614.07.15, 08:43Відповідь на 4 від Анна-Марія

            а я вчора в маршрутці їхала з матір*ю загиблого бійця. Вона по телефону говорила, що їде на вручення йому державної нагороди, вся в чорному, сама аж чорна... сказала їй спасибі за сина... розплакались обоє. Хай кожна сльозинка цієї нещасної матері піде до Бога і він покарає всіх чорноротих, які закликали сюди путіна.... амінь!

              714.07.15, 13:14

              ПС поставив себе поза законом.Вся їх військова слава перекреслена 2-ма десятками покидьків,що зганьбили себе та пам"ять своїх загиблих товаришів.ПС до відповідальності перед народом України!

                814.07.15, 13:24Відповідь на 7 від Davigadoff

                А Сашка Білого памятаєте?і в чому він виявився не правий?

                  914.07.15, 19:29Відповідь на 8 від xaxal1983

                  А Сашка Білого памятаєте?і в чому він виявився не правий?А тому,що він вчинив злочин із зброєю в руках.Треба або дозволити всім мати зброю,або нікому.Дайте мені калаш,і тоді буде інша розмова.

                    1014.07.15, 20:06Відповідь на 7 від Davigadoff

                    ПС поставив себе поза законом.Вся їх військова слава перекреслена 2-ма десятками покидьків,що зганьбили себе та пам"ять своїх загиблих товаришів.ПС до відповідальності перед народом України!http://blog.i.ua/user/98481/1701818/

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна