хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

і одразу перестала ображатися))

15

Коментарі

118.05.15, 18:57

Мы пару дней из-за такого петуха чуть в аварию не попали.

    Гість: Українець_

    218.05.15, 19:12

    Що це за "адідасія" в нижньому правому?

      318.05.15, 19:53Відповідь на 1 від muxa-xa-xa

      ви йому сказали, що пєтух?

        418.05.15, 19:53Відповідь на 2 від Гість: Українець_

        не знаю, на мордокнизі вкрала

          518.05.15, 21:14Відповідь на 3 від Міс Марпл

          Ми їхали в село, перед нами тихо чухала Ніва.... мій чоловік пішов на обгін, а цей ПЄТУХ на Ніві без включення сигналу повороту різко звернув в ліс прямо перед нами (бо там була йошкінкот лісова дорога мєстного значєнія). Швидкість у нас була не дуже висока, але і не низька...бо перли на обгін і тут такий нежданчик. Тормозили під мат мого чоловіка і мої пищання, а воно (це чмо) навіть не притормозило і помчало в ліс. Поки ми відходили від адреналіну, він упер. Вирішили не доганяти, може цей пєтух колись зустрінеться з іншим і покарають один одного.

            618.05.15, 21:22Відповідь на 5 від muxa-xa-xa

            сподіватимемся, що він так більше не робитиме

              718.05.15, 21:32

                818.05.15, 21:33Відповідь на 5 від muxa-xa-xa

                Ми їхали в село, перед нами тихо чухала Ніва.... мій чоловік пішов на обгін, а цей ПЄТУХ на Ніві без включення сигналу повороту різко звернув в ліс прямо перед нами (бо там була йошкінкот лісова дорога мєстного значєнія). Швидкість у нас була не дуже висока, але і не низька...бо перли на обгін і тут такий нежданчик. Тормозили під мат мого чоловіка і мої пищання, а воно (це чмо) навіть не притормозило і помчало в ліс. Поки ми відходили від адреналіну, він упер. Вирішили не доганяти, може цей пєтух колись зустрінеться з іншим і покарають один одного.то трэ мати кулемет на фюзэляжі

                  918.05.15, 21:36Відповідь на 8 від WILD_EAST

                  ти вже придбав?

                    1018.05.15, 21:44Відповідь на 8 від WILD_EAST

                    Ми їхали в село, перед нами тихо чухала Ніва.... мій чоловік пішов на обгін, а цей ПЄТУХ на Ніві без включення сигналу повороту різко звернув в ліс прямо перед нами (бо там була йошкінкот лісова дорога мєстного значєнія). Швидкість у нас була не дуже висока, але і не низька...бо перли на обгін і тут такий нежданчик. Тормозили під мат мого чоловіка і мої пищання, а воно (це чмо) навіть не притормозило і помчало в ліс. Поки ми відходили від адреналіну, він упер. Вирішили не доганяти, може цей пєтух колись зустрінеться з іншим і покарають один одного.то трэ мати кулемет на фюзэляжіТа чого на нього злитися, він же ж не москаль . Був би москаль ..... а так дурень... троха не покалічилися через нього і машину не побили.... але ж не москаль.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна