Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

"Кіна не буде"?! На захист українського дубляжу

Йдеться не тільки про захист української мови в кіно, хоча особисто для мене це - основне питання в темі дублювання кіно. Тепер наша влада руйнує можливості для дублювання в Україні будь-якою мовою. А навіщо воно? Адже в Росії й так усе зроблять, тільки купуй та плати...  
Подія у Фейсбуку: http://www.facebook.com/events/333195293403301/
Захід у Вконтакті: http://vk.com/event37646157

41

Коментарі

19.04.12, 18:48

Хтось може пояснити: що шиють студії? Чи вже можна так ввалитись, заарештувати що завгодно і без відмазки?

    Гість: burtka

    29.04.12, 18:59Відповідь на 1 від rutzit

    Хтось може пояснити: що шиють студії? Чи вже можна так ввалитись, заарештувати що завгодно і без відмазки?укрытие 18млн. налогов.

      39.04.12, 19:02Відповідь на 1 від rutzit

      18 млн., які ніби-то заборгував один з партнерів студії

        49.04.12, 19:05Відповідь на 3 від serg020777

        Якщо заборгував партнер, до чого тут студія?

          59.04.12, 19:12Відповідь на 4 від rutzit

          Це і є самим цікавим, якого дідька податкове гестапо на цю студію наїхало.

            Гість: ФильтруйБазар

            69.04.12, 19:26

            Я за бегущую строку , потому что хочу слышать язык оригинала.
            Сейчас к сожалению нет профессионального достоверного дубляжа . Неплохо владею английским и испанским . Но когда слышу перевод и российский и украинский , отмечаю полный непрофессионализм дубляжников.
            Вспомните , например , дубляж фильмов про Фантомаса 60-х годов и сравните с современным. Ужас !
            Современный украинский дубляж на порядок лучше российского. Но , я хочу смотреть "Семь самураев" , слыша японскую речь и интонации.
            Аппаратуру должны вернуть. Власть у нас быдлячая-анальная..

              79.04.12, 19:54

              Я не уявляю Альфа не українського, "Тачкі"- переклад укр - кращій і т.д.

                89.04.12, 21:15

                Тількі-но Наталю по 1+1 бачив - молодці!
                Слухай, з Катею все норм? А то я хочу перерахувати, а там якісь проблеми наче були (тьху, тьху, тьху)

                  анонім

                  910.04.12, 13:24Відповідь на 1 від rutzit

                  давно вже можна просто так...

                    1010.04.12, 14:17Відповідь на 7 від evgstereo

                    Я не уявляю Альфа не українського, "Тачкі"- переклад укр - кращій і т.д.Дубляж Українською - соковитіше ( якщо професійний ).
                    Я за УКРАЇНСЬКИЙ ПЕРЕКЛАД!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна