Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Етно знову в моді

Особисто я дуже люблю етнічний стиль. І не тільки український. До речі, вишиванки не маю. Отакий швець без чобіт. Зате в мене є кілька етнічних тунік, в тому числі автентична африканська. Чорно-біла, шита вручну. В секонді купила, уявляєте? Новеньку! а ще нещодавно викупила в стокові прекрасну туніку арабську, розшиту бісером.
Також я ношу етно прикраси. І українські, які сама роблю, як ви знаєте, і інші. Маю кілька мідних браслетів індійських, африканські бусики зі слонової кістки, кубинське дерев*яне кольє.
От вирішила на сайт свій написати статтю про моду на етно, можна тут прочитати, кому цікаво http://oberegy.org.ua/index.php?id=news&post=rsrr-ssryors-srrrr-r-rrrr
а в якості картинок будуть віночки знайомої майстрині Віри, яка робить їх напрочуд гарними і якісними. Це не Китай, не розваляться.

Купити можна тут http://oberegy.org.ua/magazin/?catid=2 або дам посилання на її сторінку в ВК.

Ну і традиційно опитування


100%, 6 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
8

Коментарі

120.11.16, 08:51

В мене теж нема вишиванки, так ніхто й не вишив, хоч ее раз погрржували
А взагалі, етно стиль подобається, особливо у у модернових поєднаннях, тобто без акцентування на етно, а лише як частина стилю. Коли етно кричуще, воно не зовсім доречне, як на мене.

    Гість: Toph

    220.11.16, 08:58Відповідь на 1 від Лъйошкин_Кот

    "хоч ее раз погрржували " це як?) Кіт, ти шось не проснувся

      320.11.16, 08:58Відповідь на 1 від Лъйошкин_Кот

      В мене теж нема вишиванки, так ніхто й не вишив, хоч ее раз погрржували
      А взагалі, етно стиль подобається, особливо у у модернових поєднаннях, тобто без акцентування на етно, а лише як частина стилю. Коли етно кричуще, воно не зовсім доречне, як на мене.
      ну ясно, я теж згодна. Та й не зручно в суцільно етнічних речах буде в наш час. Хоча в мене є знайома, яка носить довжелезні дреди, шаровари, туніки і навіть тату набила на місті, де у індійок крапочка на лобі.

        420.11.16, 09:01Відповідь на 1 від Лъйошкин_Кот

        масса моих знакомых носит вышиванки с джинсами, шикарно выглядит

          520.11.16, 09:17Відповідь на 4 від Cosmopolit

          масса моих знакомых носит вышиванки с джинсами, шикарно выглядиттак, мені теж подоюається

            Гість: La шарік

            620.11.16, 09:28

            обожнюю вишиванки на дівчатах
            особливо з гарними сіськами
            дуже колоритно...дуже

              720.11.16, 09:31Відповідь на 2 від Гість: Toph

              "хоч ее раз погрржували " це як?) Кіт, ти шось не проснувсяСлід читати" хоч НЕ раз погрожували(у сенсі обіцяли) ", але до справи не доходило

                820.11.16, 09:32Відповідь на 3 від Анна-Марія

                В мене теж нема вишиванки, так ніхто й не вишив, хоч ее раз погрржували
                А взагалі, етно стиль подобається, особливо у у модернових поєднаннях, тобто без акцентування на етно, а лише як частина стилю. Коли етно кричуще, воно не зовсім доречне, як на мене.
                ну ясно, я теж згодна. Та й не зручно в суцільно етнічних речах буде в наш час. Хоча в мене є знайома, яка носить довжелезні дреди, шаровари, туніки і навіть тату набила на місті, де у індійок крапочка на лобі.
                З тату перебір))

                  920.11.16, 09:32Відповідь на 6 від Гість: La шарік

                  обожнюю вишиванки на дівчатах
                  особливо з гарними сіськами
                  дуже колоритно...дуже
                  а між іншим український одяг так придуманий нашими предками, щоб сіські виділити, підкреслити. Тому вишивка на грудях, і коралі. Талію теж підкреслювали, бо обов*язково мав бути пояс. А тепер порівняємо з кацапським сарафаном.

                    1020.11.16, 09:33Відповідь на 4 від Cosmopolit

                    масса моих знакомых носит вышиванки с джинсами, шикарно выглядитМені теж так подобається, як дівчата вбрані

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна