Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Дебют!

Зробила відео з фотографій і розмістила на Ютюб. Освоюю просунуті технології. Поки темою обрала "з непотрібного потрібне", але далі буду виставляти МК з виробами різними, прикрасами. Прошу оцінити і критикувати. Традиційно відправляю на свій сайт для його підтримки http://oberegy.org.ua/magazin/?pid=5&catid=12 Це та сама карандашниця і її купили! Можу повторити, кому сподобалась. Ціну самі бачите, нижче нікуди.

9

Коментарі

122.04.16, 10:01

Вау, как интересно

    222.04.16, 10:04

      322.04.16, 11:22

      Видео супер. Весело, просто и доступно.
      Сайт посетила. Оооочень классно сделано. Все так упорядочено по разделам. Супер.

        422.04.16, 11:37

        "В обране"

          522.04.16, 20:59

          дякую всім!

            624.04.16, 12:05

            Одно замечание сразу. Вы указали, что кусок джинса для обтяжки банки равен диаметру-)) А припуск на шов???

              724.04.16, 12:10Відповідь на 6 від ЛанаМ

              Одно замечание сразу. Вы указали, что кусок джинса для обтяжки банки равен диаметру-)) А припуск на шов???о! точно! дякую! дуже важливе зауваження. Хоча треба, щоб сиділо як влите, тому дуже великі припуски не треба. Джинс розтягується, до того ж. Але це все треба було вказати.

                824.04.16, 12:20Відповідь на 7 від Анна-Марія

                сама знаю, как важны мелочи-))) недавно реставрировала воротник рубашки, а до этого лет 15 не шила-))) все учла-) припуски, срезала уголки-))) а сложив ткани и уплотнитель (бязь клеевая) и сшив их, обнаружила что неверно сложила и вывернув получу бязь снаружи-) пришлось распарывать_)) когда часто что то делаешь, очевидные вещи не замечаешь, а если редко..то вот тут и выплывают мелочи-)))

                  924.04.16, 12:23Відповідь на 8 від ЛанаМ

                  сама знаю, как важны мелочи-))) недавно реставрировала воротник рубашки, а до этого лет 15 не шила-))) все учла-) припуски, срезала уголки-))) а сложив ткани и уплотнитель (бязь клеевая) и сшив их, обнаружила что неверно сложила и вывернув получу бязь снаружи-) пришлось распарывать_)) когда часто что то делаешь, очевидные вещи не замечаешь, а если редко..то вот тут и выплывают мелочи-)))я взагалі в шитті не дуже... недавно наволочку шила, то теж неправильно склала. Прийшлось переробляти.

                    1024.04.16, 12:28Відповідь на 9 від Анна-Марія

                    о, коллега-))) самое смешное, что когда то я прилично шила-) даже несколько вещей себе пошила довольно сложных-)) по Бурде. Но потом машинка совсем перестала строчить, я и забросила. А недавно купила машинку для мелких работ по дому, ну тут и началось-)))) ничего-) вспомню и осилю-)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна