хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Правильні слова Лукашенко

14

Коментарі

Гість: R0mmel

126.07.13, 23:24

підтримую все від першого до останнього слова!

    226.07.13, 23:29

    правильно про сім'ю. а далі маячня. де білоруська ідентичність? все, потонула в руцком мірє? отож.

      326.07.13, 23:33

      Навіть не дивився...Луккашенко -клоун...

        426.07.13, 23:38Відповідь на 2 від Пробіотик

        правильно про сім'ю. а далі маячня. де білоруська ідентичність? все, потонула в руцком мірє? отож.це ж чого інфа, що Білорусь потонула в руцком мірє? Знову десь Путіна і криваву гебню побачили?
        Тонуть сьогодні євроінтегровані, котрих перевторюють на як раз тих "общєчєловєков" з їхніми гнилою релігією прав людини і ідеологію барижництва під назвою лібералізм. З'їсте в Мінськ, а потім в Париж і зрівняйте, де ідентичні білоруси, а де Вавилон.

          526.07.13, 23:39Відповідь на 3 від дТОЛЯізХорола

          Навіть не дивився...Луккашенко -клоун...в чому його клоунада?

            626.07.13, 23:52Відповідь на 4 від Lost_paradise

            ваш потяг до диктатури мені відомий. я вам вже сто разів казав - викиньте свої прикриття українськості, як це зробили в Білорусі з білоруським і живить щасливо у ТС . мені байдужа ваша Європа, про яку ви постійно пишете. колишні країни совку куди ближче. шукати вам статті білорусів і навіть ті, що закликали нас не повторювати їх шлях я не буду. ви наче не маленький, самі знайдете. ідентичний білорус з мовою москаля це нонсенс. "плясати" на фестивалях і мексиканці можуть, згадуючи часи майя.

              726.07.13, 23:57Відповідь на 5 від Lost_paradise

              Навіть не дивився...Луккашенко -клоун...в чому його клоунада?Перше що прийшло на думку -яйця..

                827.07.13, 00:06Відповідь на 6 від Пробіотик

                вашу позицію я також знаю, і негр брат, якщо гімн України проспіває
                Ну і не вам указувати мені, що відкидати, а що ні. Я українець по крові і це моя земля, свої ліберастичні закидони полиште де-інде. Ви краще озерніться навколо і подивіться, що тут залишилось українського? І тєлєк включіть. Мексиканці хоч танки свої традиційні пам'ятають, а в нас все завезено з-за кордону, починаючи з президента, котрого в Україні такого поняття ніколи не було закінчуючи якимись блядями по тєлєку, що копіюють американські передачі і тупі розважальні янкі-шоу. І це українська ідентичність?
                А щодо диктатури, то чого потяг? Ніякий не потяг, я антидемократ і здається ніколи цього не приховував.

                  927.07.13, 00:21Відповідь на 6 від Пробіотик

                  я до речі за вас пошукаю. Ось подивіться інтерв'ю Зенона Позняка, хто насправді зруйнував білоруські націоналістичні сили
                  http://www.youtube.com/watch?v=kBidN2ffq0I

                  Якщо ви знайомі трохи з історією Білорусі, я думаю ви в курсі хто такий Позняк і що він підігрувати Лукашенку не буде.

                    1027.07.13, 01:13Відповідь на 8 від Lost_paradise

                    про братство брехня, ніколи нікого за гімн не назву братом. а за допомогу чи людяність я всім радий. мені байдуже з ким я бути бити ворогів, з негром чи з жидом, якщо він прикриє мені спину. от тоді і про братерство можна говорити. ви праві, нічого я вам відкидати пропонувати не можу, наші позиції тут відкриті для кожного читаючого. і про Мексику з іспанськими генами, атрибутикою США, мексиканськими мильними телесеріалами і наркомафією навіть згадувати смішно. вибачте, якщо зачепив вашу антидемократичну сутність, а щодо ліберастичності тощо, то я можу і в пику зацідити, коли випросять. з повагою.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна