О сообществе

Російська риба гниє з голови. Ніяк не зрозумію, де у цієї риби кінець. Тобто, початок.
Відточуйте майстерність програшу, росіяни!
Вид:
краткий
полный

Ваша Раша.

Москва мусульманська - 2 Свято жертвоприношення

  • 06.11.12, 11:15
Курбан-байрам свято жертвоприношееня,одне з двох головних свят мусульман.Свято починається за 70 днів після закінчення посту урази (10-го числа місяця Зуль-хіджжа, що є 12-м місяцем мусульманського місячного календаря), в день закінчення Хаджу (паломництва доМекки) та триває три-чотири дні.

В ці дні в долині Міна біля Мекки паломники приносять в жертву тварин (курбан) у пам*ять про те, як за біблійним переказом пророк Авраам (у мусульман Ібрагім), хотів принести в жертву Богу свого сина Ісаака (у мусульман Ісмаїла). Але Бог послав архангела Гавриїла (Джабраїла) з баранцем і врятував Авраамові сина. Те саме роблять віряни всього мусульманського світу.

В ритуал свята входить особлива молитва, під час якої кожен мусульманин зобов'язаний зарізативівцю, корову чи верблюда, до того кров тварини обов'язково повинна збризнути землю, а не камінь чи асфальт, що є також даниною родючості землі.

[ Москва.Ранок на вулиці Хачатуряна 8 ]


Москва мусульманська

Патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет передбачає, що вже через 30 років Росія стане мусульманською країною. За словами предстоятеля УПЦ, вже сьогодні 31% москвичів сповідують іслам, у той час як частка православних становить 49%, з яких росіян лише третина.

“На Байрам збирається набагато більше мусульман, ніж православних на Великдень – це в тій Москві, яка проголосила, що вона є” третім Римом “. А за тридцять років, за прогнозами вчених, Росія навіть не буде християнською країною. І от у цих умовах Україна для них як для держави є порятунком. Вже висловлюються такі думки, що росіяни готові перенести свою столицю з Москви у Київ, але щоб вони тут керували”, – заявив Філарет.

Український патріарх кілька разів виступав зі звинуваченнями на адресу Росії, яка, на його думку, сприяє зникненню української мови, і закликав підтримувати тих кандидатів, які готові захищати самобутність його країни.


Свято Узара-байрам в Москві.Чотири столичних мечеті ніяк не можуть вмістити десятків тисяч віруючих.Тому, хто Узара-байрам не святкує пробиратися на роботу дуже непросто.

А на цьому відео відзнятому 26 жовтня москвичі масово святкують найбільше мусульманське свято Курбан-байрам.

З самого ранку була перекрита ціла низка московських вулиць. Втім, проблеми часом виникали і там, де не було поліцейського оточення.

Вельми емоційно ситуацію на дорогах описав житель російської столиці: «Я дитину в школу ледве довіз. Б**! Горить зелене світло для машин, а їм***, як стадо, нескінченної натовпом йдуть через вулицю. Не реагують на знаки, на світло, взагалі ні на що».У Соборній мечеті на проспекті Миру віруючі почали збиратися на ранкову молитву ще затемна. Незважаючи на мокрий сніг, вони розгортали килимки для молитви прямо на асфальті. Проте ситуація в районі залишалася відносно спокійною.Правда, для місцевих жителів, навіть у відсутність пригод, масове скупчення людей, які виконували релігійні обряди, виявилося страшним.

«Курбан-байрам на Новослобідський... Їх ніколи не було чутно. А тепер їх чути! В шумному місті!.. Це так страшно, такі співи, що зомбують!» - повідомила очевидиця подій.


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Чому у нас неділя,це один день,а в Раші неделя це тиждень?

  • 23.10.12, 16:00

    Мене зацікавило питання,чому у нас неділя це 1 вихідний день,а в Раші це слово означає тиждень(7 днів).Заглянув у Вікіпедію,і ось навожу звідти кілька цитат:
"У всіх слов'янських мовах, крім російської, назва цього дня походить від поняття «не працювати», «не мати діла»."
християнських країнах недільний день вважається святом, встановленим на честь воскресіння Ісуса Христа (бо воскресіння відбулося саме у цей день тижня) — днем, коли віруючі зазвичай відвідують церкву. prey Вважається, що в неділю не можна працювати. У побожних християнських родинах вважається гріхом працювати в неділю."
     Далі я полазив по російським сайтам і ось кілька цитат від москалів:
"В русском языке счёт дней недели начинается после дня отдыха, который у большинства славянских народов носит название "неделя", что означает "не делать", т.е. отдыхать (ср. в современном украинском языке недiля - "воскресенье")."
"Воскресенье - седьмой день недели. Название его связано с мифологическим воскресением Иисуса Христа. Поэтому этот день считался праздником. Под влиянием религии старое народное название (неделя) было вытеснено и заменено церковным - воскресенье.Таким образом, за "неделей" сохранилось его второе значение - "промежуток времени, равный семи дням".
Таким чином росіяни святкують не 1 день,а 7.Потім починається наступна "неделя",і гульня продовжується.boyan tost dance
Оце життя!!!lol

Художник Геннадий Спирин

Російський фільм "Настоящий Путин"

  • 16.10.12, 22:17

Вийшов російський опозиційний фільм про справжнє життя при Путіні і самого Путіна і Медвєдєва. Фільм датований ще березнем цього року, коли Путін був прем’єром.

http://www.youtube.com/watch?v=AYLJeG-YmXw

Ми і вони.

  • 13.10.12, 21:29
Провів експеримент.Спочатку набрав в Гуглі "українець"і натиснув на картинки.Отримав результат.Першим відкрилось ось це фото :


Далі набрав слово "русский" і ось яке фото відкрилось першим на мій запит:


Питання є?