хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Благословляється на день

   "Ця заповідь із мудрих Від для того, аби дорога денна не була крутою, щоб день удачливий був і щасливий, щоб сили і снаги ти відчував приливи, щоб настрій гарний цього дня й навічно передавався усім стрічним й пересічним й переливалося здоров"я через край - завжди з молитви ранок починай. Тому вставай, дитино, на світанку і у кімнаті, на дворі чи ганку, на самоті, щоб не зглядалися на тебе, обидві руки простягни до неба: правицю - навстріч Сонечку, що сходить, лівицю - до Звізди, що Землю водить, і проси не жадібно, не скрадено, а з чистою душею - тихо й лагідно:

(ранкова молитва)

О, Рідні Боги, Боги Прави й Яви,
Прошу у вас здоров"я і наснаги,
Душевних сил, і мужності й відваги,
Аби я міг робити добрі справи
Для України, для її народу,
     Богам на славу і на славу Роду,
     Щоб міг я сили злі долати!
     І правдою перемагати!
О, Рідні Боги, я прошу вас гречно:
Благословіть мене в задумці чесній,
Осяйте благодаттю день прийдешній,
Щоб люди почувалися безпечно,
Щоб усміхались сонечку ясному,
Красі раділи і одне одному!
     О, Рідні Боги, в мудрості великі,
     Хвала, і дяка, й слава вам навіки!

     Щоранку прокажи оцю молитву тричі, лиш май у серці помисли величні і чистоту й щиру віру у душі, та опускати руки не спіши - відчуй приплив енергії і сили у пальцях, кистях рук, вливай її у жили й затим незримі теплові потоки пошли туди, де чуєш біль, неспокій. Роби отак, як твій дідуньо вчили, й Боги дадуть тобі здоров"я й сили, цілющої снаги і гарну вроду - всім людям на бодро й на користь Роду. Й навіть тоді, як раптом захворів, обійдешся без бабок й лікарів."

 Роде наш красний.
23

Коментарі

19.06.09, 10:30


я молюся своїми словами..але суть та ж сама

    Гість: Светомир

    29.06.09, 11:28

    Молодец Арийка!