Про співтовариство

Замітки будь-якої тематики, проте бажано українською мовою і також бажано літературною, тобто без нецензурних слів (добре?)
Вид:
короткий
повний

Лише українською

Чарівниця, не сумуй!

        Кажуть, сміх - найкращі ліки. Він допомагає нам зменшити стрес, відволіктися від наболілих справ та проблем, дати перепочити собі і своєму організму. Сміх і позитивні емоції сприяють виробленню в людському мозку ендорфінів - гормонів задоволення, гарного настрою. Ендорфіни знижують чутливість до болю, зміцнюють імунітет, поліпшують роботу всіх органів, зокрема головного мозку. Приміром, адреналін тонізує судини, мобілізує ресурси організму для активної дії, а серотонін відповідає за гарний настрій (нестача цієї речовини викликає стан тривоги, страху, депресії).

        Однак не всі люди однаково сприймають життя. Одні завжди життєрадісні, активні й доброзичливі, проявляють оптимізм у складних ситуаціях. Інші, навпаки, концентруються на негативному, бачать перспективу в темних кольорах, зокрема, не вірять у швидке одужання.

        За результатами багаторічних спостережень психологів, песимісти хворіють частіше, і хвороби в них тривають довше, а після 60 років вони мають серйозніші захворювання....

        Отож, частіше посміхайтеся і будьте завжди оптимістами! smile smile smile

 

інформація підготовлена

за матеріалами газети

"Пенсійний кур'єр"

 

Рейтинг блогов
Хочу такой же!

.

З Днем НЕЗАЛЕЖНОСТІ, Україна !


ЯК ВИ ПРОВЕЛИ СВЯТО?

****************************

 

Рейтинг блогов
Хочу такой же!

.


66%, 46 голосів

34%, 24 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
Сторінки:
1
2
попередня
наступна