хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

звернення до Європи (англійською)

Звернення зборів голів територіальних громад до європи

Council of Europe

and other international organizations

Appeal from the general meeting of heads and representatives of
Constitutional local communities of Ukraine

Considering the constant unconfirmed (!) statements of the Ukrainian officials on Ukraine-EU rapprochement, the fact of falsification the text of the European Charter of Local Self-Government is causing resentment, and has not received an adequate response from the Ukrainian government for decades. In particular, the European Charter of Local Self-Government as a document which regulates the livelihoods of local authorities (local communities) is transformed by falsified translation (including term «local authority») as the regulator of local government activities, namely local administrations. By inadequate translation the community is deprived from the effective instrument of using the Charter of the community (by the translation, the term is generally removed from the European Charter).
It is important to remind that under current legislation the Parliament ratified the original of the European Charter (which is available in English and French) but not the appointed falsified translation.
In this situation, there is no any connection between the community and its bordies. Moreover, the right of the general meeting has exclusively status of advisory solutions.
Despite the attempts of communities transformation to the exclusively territory of residence, but not communities of residents with power (that is provided by amendments to the Constitution according to the Presidents’ draft) this practice is fully not consistent both Ukrainian national traditions and standards of all models of local self government without exception.
We kindly ask your support in eliminating such flagrant violations of the rights of communities and also human rights, to which in accordance to the Declaration on Human Rights is guaranteed the opportunity of regularly participation in state and municipal management.

Roman Oleksevych, Prybuzhany, Lviv region,
Oleksandr Kotyash, Zaluzhzhya, Rivne region,
Gennadiy Skalov, Jmerinka, Vinnytsia region,
Natalia Nos, Kovalivka, Poltava region,
Yuriy Nos, Kovalivka, Poltava region,
Volodymyr Stepanenko, Pavlograd, Dnipropetrovsk region,
Yuriy Dokil, Chaykivka, Zhytomyr region,
Natalia Dokil, Chaykivka, Zhytomyr region,
Lyudmila Mikhaylenko, Chaykivka, Zhytomyr region,
Stepan Koval, Medvega, Lviv region,
Myron Flyunt, Modrychi, Lviv region,
Oleksandr Kyurpek, Tokari, Sumy region,
Elizabeth Boldaryev, Tokari, Sumy region,
Stepan Khomulyak, Lysynychi, Lviv region,
Mykola Okhorodnyak, Pryborivka, Vinnytsia region,
Andriy Chernetskyy, Pryborivka, Vinnytsia region,
Olesya Dzhamalova, Khotiv, Kiev region,
Nazar Mukhachov, Ukrainian Cossack Troops,
Oleksandr Yanul, Tsuman, Volyn region,
Dmytro Kolotylo, Tyudiv, Ivano-Frankivsk region,
Oleg Polivchak, Ivano-Frankivsk,
Oleksandr Wujcik, Kosiv, Ivano-Frankivsk region,
Lubomyr Volosyanko, Ivano-Frankivsk region,
Anna Lishchenko, Kyiv,
Maria Skomotchuk, Verkhovyna, Ivano-Frankivsk region,
Volodymyr Parkhonyuk, Kyiv,
Oleg Telyatnikov, Kyiv,
Ludmila Korol, Peter and Paul Borschagivka, Kyiv region,
Inna Plotnikova, Kyiv,
Ivan Savchak, Mykolaiv, Pidsosniv, Lviv region,
Igor Ivashchyshyn, Stavchany, Lviv region,
Oleksandr Avanisov, Vyshneve, Dnipropetrovsk region,
Myhailo Fedyushko, Peremogne, Starychi, Lviv region,
Sergiy Bednarchuk, Gayi, Lviv region,
Pavlo Marynovych, Lviv,
Victor Katolyk, Lviv,
Vasyl Bazhanyuk, Lutsk,
Andriy Kenya, Kopychivka, Chernigiv region,
Svyatoslav Belmezh, Verkhovyna, Ivano-Frankivsk region,
Petro Dutchak, Deliyeve, Ivano-Frankivsk region,
Ivan Voloshynnok, Kryvopillya, Ivano-Frankivsk region,
Ihor Gurnyak, Lviv,
Rimma Bilotserkivska, Severodonetsk, Lugansk region,
Volodymyr Kovalchuk, Khmelnytskyi,
Vasyl Sakhno,
Ivan Siramenko and other citizens of Ukraine.



Рада Європи

та інші міжнародні організації

 

Звернення загальних зборів голів та представників конституційних територіальних громад України

 

Зважаючи на постійні голослівні (!) твердження українських урядовців про зближення України та ЄС, викликає обурення факт фальшування тексту Європейської хартії місцевого самоврядування, що не отримує адекватних дій зі сторони українського уряду протягом десятків років. Зокрема, Європейську хартію місцевого самоврядування як документ, що врегульовує життєдіяльність місцевих влад (територіальних громад) трансформовано через сфальшований переклад (зокрема терміну local authority) у регулятор діяльності органів місцевого самоврядування, тобто місцевих адміністрацій. Шляхом неадекватного перекладу громади позбавлені адекватного використання інструменту Статуту громади (перекладом цей термін взагалі вилучено з Хартії).

Нагадуємо, що згідно з чинним законодавством Верховна Рада ратифікувала саме оригінал Хартії (який доступний англійською та францукзькою мовами), а не означений сфальшований переклад.

У цій ситуації відсутній будь-який звязок між громадою та її органами. Більше того, право загальних зборів зведено виключно до консультативних рішень.

Зважаючи на спробу трансформації територіальних громад виключно у території для проживання, а не у повновладні спільноти мешканців, що передбачено змінами до Конституції згідно з проектом президента, така практика повністю не відповідає як українським національним традиціям, так і стандартам усіх без виключення моделей місцевого самоврядування.

Просимо Вашої підтримки в усуненні настільки брутальних порушень прав територіальних громад, а також  прав людини, якій згідно з Декларацією про права людини гарантовано можливість брати постійно участь в державному та муніципальному управлінні.

 

Олексевич Роман, с. Прибужани, Львівська область,

Котяш Олександр, с. Залужжя, Рівненська область,

Скалов Геннадій, м. Жмеринка, Вінницька область,

Нос Наталія, с. Ковалівка, Полтавська область,

Нос Юрій, с. Ковалівка, Полтавська область,

Степаненко Володимир, м. Павлоград, Дніпропетровська область,

Докіль Юрій, с. Чайківка, Житомирська область,

Докіль Наталія, с. Чайківка, Житомирська область,

Михайленко Людмила, с. Чайківка, Житомирська область,

Коваль Степан, с. Медвежа, Львівська область,

Флюнт Мирон, с. Модричі, Львівська оюласть,

Кюрпек Олександр, с. Токарі, Сумська область,

Болдарєв Єлизавета, с. Токарі, Сумська область,

Хомуляк Степан, с. Лисиничі, Львівська оюласть,

Огородняк Микола, с. Приборівка, Вінницька область,

Чернецький Андрій, с. Приборівка, Вінницька область,

Джамалова Олеся, с. Хотів, Київська область,

Назар Мухачов, Українське Козацьке Військо,

Януль Олександр, смт. Цумань, Волинська область,

Колотило Дмитро, с. Тюдів, Івано-Франківська область,

Полівчак Олег, м. Івано-Франківськ,

Вуйцік Олександр, м. Косів, Івано-Франківська область,

Волосянко Любомир, Івано-Франківська область,

Ліщенко Анна, м. Київ,

Скомотчук Марія, с. Верховина, Івано-Франківська область,

Пархонюк Ворлодимир, Київ,

Телятніков Олег, м. Київ,

Король Людмила, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська область,

Плотнікова Інна, м. Київ,

Савчак Іван, с. Миколаїв, с. Підсоснів, Львівська область,

Іващишин Ігор, с. Ставчани, Львівська область,

Аванісов Олександр, с. Вишневе, Дніпропетровська область,

Федюшко Михайло, с. Переможне, с. Старичі, Львівська область,

Беднарчук Сергій, с. Гаї, Львівська область,

Маринович Павло, м. Львів,

Католик Віктор, м. Львів,

Бажанюк Василь, м. Луцьк,

Кеня Андрій, с. Копичівка, Чернігівська область,

Бельмеж Святослав, с. Верховина, Івано-Франківська область,

Дутчак Петро, с. Делієве, Івано-Франківська область,

Волошиннок Іван, с. Кривопілля, Івано-Франківська область,

Гурняк Ігор, Львів,

Білоцерківська Рімма, м. Сєверодонецьк, Луганська область,

Ковальчук Володимир, м. Хмельницький,

Сахно Василь,

Сіраменко Іван та інші громадяни України.

 

6

Коментарі

11.09.15, 21:35

Я дуже турбувалася, яке рішення прийме ЮВТ, але вона врахувала усі звернення. І зараз я можу з впевненістю сказати, що ті хто не погоджується з моєю думкою, Нехай наберуть в рот лайно і можуть плюнути в мене.

    21.09.15, 21:37

    Від обраного засновника Партії Регіонів і члена п"ятої російської колони, чекати чогось корисного для народу
    не приходиться. Колись на м"ясокомбінатах тримали вченого козла для того, щоб він заводив стадо вівців
    на бійню. Такого козла обрали собі на свою погибель українські дурбелики.
    Доречі, сьогодні подорозчала електроенергія, десь на чверть.

      31.09.15, 22:01Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

      Я дуже турбувалася, яке рішення прийме ЮВТ, але вона врахувала усі звернення. І зараз я можу з впевненістю сказати, що ті хто не погоджується з моєю думкою, Нехай наберуть в рот лайно і можуть плюнути в мене.А у мене сумніву не було. Вони голосували за направлення до суду - це зовсім інше ніж зараз.
      А ляшковці, законспіровані зрадники, зробили PR-акцію - вийшли з коаліції, але сховати чортячі роги під бриль
      важко.
      Частково проголосувала ща одна п"ята колона у ВР (25%) очільника Садового - ФСБшного агента.
      По деяким розкладам він буде наступним президентом.

        41.09.15, 22:09Відповідь на 3 від utenok12

        Я знаю хто такий Садовий, але він теж не може ризикувати своїм рейтингом. А Львівщина прекрасно розуміє ціну таким змінам до Конституції.

          51.09.15, 23:56Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

          Я знаю хто такий Садовий, але він теж не може ризикувати своїм рейтингом. А Львівщина прекрасно розуміє ціну таким змінам до Конституції.ФСБшники, які не при владі не ризикують своїм рейтингом, тому Садовий і не пішов у владу, щоб себе не спалити,
          але пакостить тишком - нишком, щоб ніхто не бачив. На Західній Україні обдурені ще більше ніж у центральній.
          Посилену роль там відігравало КДБ і "заслані козачки". Я думаю ви не забули як вони повелися під час виборів Януковича на мантру Ющенка і Тягнибока, голосувати проти всіх.

            62.09.15, 08:01Відповідь на 5 від utenok12

            Так у них Свобода витворяє таке ж самісіньке, як у нас регіонали.

              711.10.15, 13:55Відповідь на 3 від utenok12

              Я дуже турбувалася, яке рішення прийме ЮВТ, але вона врахувала усі звернення. І зараз я можу з впевненістю сказати, що ті хто не погоджується з моєю думкою, Нехай наберуть в рот лайно і можуть плюнути в мене.А у мене сумніву не було. Вони голосували за направлення до суду - це зовсім інше ніж зараз.
              А ляшковці, законспіровані зрадники, зробили PR-акцію - вийшли з коаліції, але сховати чортячі роги під бриль
              важко.
              Частково проголосувала ща одна п"ята колона у ВР (25%) очільника Садового - ФСБшного агента.
              По деяким розкладам він буде наступним президентом.

                Гість: __ vs_-

                811.10.15, 14:51Відповідь на 2 від utenok12

                ерунда это всё, засновник ПР, пятая колона.. чепуха!
                у него на роже всё написано и делами своими многолетними подтверждал то что на роже написано..
                а в ПР разные люди входили!

                к ПР и их ОБ или как они там называются сейчас, - никакого отношени не имею! это так, для понимания..
                и ещё одно, предыдущие вата.. эти дурбелики.. Криворожанка пишет вата....
                так вот, следующие очередь дойдёт и до вас) время и всё будет..

                  911.10.15, 20:42Відповідь на 8 від Гість: __ vs_-

                  Нічого не зрозуміло з вашого коменту. Вам що, комент потрібен дла тролячої статистики?

                    Гість: __ vs_-

                    1012.10.15, 12:32Відповідь на 9 від utenok12

                    Нічого не зрозуміло з вашого коменту. Вам що, комент потрібен дла тролячої статистики? непонятная аббревиатура?! ПР это Партия регионов .. ОБ - Оппозиционный блок. )
                    а если серьёзно, то мне тоже непонятно, что не понятно Тебе.. я не умею мысли читать..