хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

А на полі соняхи стояли, а під ними падали бійці.



Олесь Санін режисер фільму «Поводир» розповів історію однієї жительки Маріуполя Донецької області.

«Мені коханий казав, що пішов у військо добровольцем, підвозити воду українським бійцям. Насправді ж - воював… А я не знала…- почала розповідь молода жінка. - Якось увечері, коли син не міг довго заснути, зателефонувала коханому і попросила його розповісти малому казку. Тільки передала телефон дитині, як малий влігся, а незабаром і заснув. Після цього телефон коханого більше не відповідав. А згодом його зранене тіло знайшли у соняхах. Їхню бригаду розбили окупанти… А він із важкими пораненнями в живіт та ноги лежав у соняхах, стікав кров’ю і розказував казку синові…»

3

Коментарі

125.08.15, 04:00


важко таке сприймати

    225.08.15, 18:17Відповідь на 1 від Симбіоз

    А цього могло і не бути, якби обрали президентом патріота Юлю, я не зрадника Пецю. А вона ж перед виборами
    застерігала. На початку війни на РНБО вона єдина просила ввести воєнний стан згідно закону, але зрадники
    обмочились від страху.

      325.08.15, 21:39Відповідь на 2 від utenok12

      после драки кулаками не машут.
      народ думать не хотел, попал под воздействие эйфории, теперь имеем что имеем.
      дальше ДУМАТЬ надо, а потом принимать решение!!!

        425.08.15, 22:58

        Юля єдина наполягала на Женевському форматі обговорення війни на Донбасі. А не кулуарних Мінських домовленостях.

          530.08.15, 20:25Відповідь на 4 від mammamia

          Юля єдина наполягала на Женевському форматі обговорення війни на Донбасі. А не кулуарних Мінських домовленостях.Юля єдина наполягала на початку війни вводити воєнний стан, тоді б військова промисловість працювала б не потреби армії. Зараз безлад і розруха, тому що прийшла до влади російська п"ята колона, яка працює у змові з Росією.