Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

США готує свою резолюцію по Тимошенко та "інших політв'язнях"

         Американський конгрес має намір вимагати звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

         Про це йдеться у проекті резолюції, зареєстрованому у конгресі 13 жовтня членом Конгресу від правлячої демократичної партії Марсі Каптур.

         Резолюція називається "Засудження переслідування лідера опозиції Юлії Тимошенко та інших політичних ув'язнених, зокрема і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка".

        "Конгрес засуджує вирок проти Тимошенко так само як і нечесні умови, в яких проводився судовий процес та вимагає, щоб вона була звільнена з-під варти, поки вирок оскаржується", - сказано в проекті резолюції.

        "Конгрес вимагає від української влади негайно звільнити політичних ув'язнених та надати необхідну медичну допомогу тим, хто був ув'язнений", - сказано в документі.

         Конгрес також вимагає, щоб "Україна дотримувалася принципів демократії та права, поважаючи права людини, свободу преси та захист свободи слова та права на мирні збори".

         28 жовтня резолюція була передана на розгляд підкомітету Європи та Євразії.

Українська правда
16

Коментарі

Гість: Alter_ego*

131.10.11, 18:30

Рахунки уркам потрібно заморозити і зробити НЕ ВИЇЗДНИМИ!

    Гість: modus vivendi

    231.10.11, 19:35

      331.10.11, 20:08

      Эти американцы уже задрали совать свои рыла во внутреннюю политику чужих стран. По этому поводу есть анекдот: "В Антарктике найдена нефть. Недолго тиранам пингвинам осталось мучить свой народ". Кстати, поговаривают, что у нас в Черном море найден источник нефти, так терь американцы и Юльку резко освобождать стали. Еще не хватало, чтобы они тут военные разборки устроили - подминая нашу страну под себя.

        431.10.11, 20:11Відповідь на 3 від Одарка

        Каждая чужеродная морда пытается пользоваться ситуацией в Украине, чтобы прибрать страну к своим рукам и доить из неё "все соки"

          531.10.11, 20:28Відповідь на 4 від Одарка

          Каждая чужеродная морда пытается пользоваться ситуацией в Украине, чтобы прибрать страну к своим рукам и доить из неё "все соки"Навмисно вийшов на балкон подивитися, а як же це страшні американці "подминают" под себе Україну. Побачив тільки напис "Сбербанк России". Ви стосовно москалів не хочете пару слів сказати?

            631.10.11, 20:34

            2Dyana
            Опа. Обнаружил, что я в ингноре чем это я так напугал?
            Касаемо же коммента...Это не Тимошенко, а Ющенко хотел продать америкосам черноморский шельф. Следовало бы хоть иногда почитывать синегнойные газетенки (или они годятся только на заворачивание селедки и в качестве подтирочного материала? ). http://www.nr2.ru/crimea/53161.html Так вот, именно Тимошенко ему в этом помешала. А ныне Януковичу помешать уже никто не может. Может и продаст....Американцы, если уж на то пошло, имея самый справедливый суд, засадили Лазаренка на 9 лет. А подельники Лазаренка в России живут припеваючи. Так что, еще вопрос, чья тут морда в Украину суется больше.

              731.10.11, 20:52Відповідь на 5 від бандерівець

              т.е. я так поняла, что под "чужеродной мордой" вы москалей не принимаете, раз уточнили, да? Больше всех меня бесит то, что каждая страна считает нужным указать Украине что ей делать и как, диктовать условия и вообще считать себя авторитетом

                831.10.11, 20:58Відповідь на 7 від Одарка

                т.е. я так поняла, что под "чужеродной мордой" вы москалей не принимаете, раз уточнили, да? Больше всех меня бесит то, что каждая страна считает нужным указать Украине что ей делать и как, диктовать условия и вообще считать себя авторитетомА вам потрібно уточнення? Уточнюю. Москалі, це чужеродна морда. Без лапок.
                Тут до вас звернулися, 6 комент. Ви, виявляєтся всмерть перелякана не тільки "страшними амеріканцями", а і просто юзерами на нашому сайті.

                  931.10.11, 21:07Відповідь на 8 від бандерівець

                  где это я такое писала, что я кого-то боюсь?
                  а вот вы, по ходу, невнимательно читаете - либо сразу в штыки воспринимаете любого

                    1031.10.11, 21:23Відповідь на 9 від Одарка

                    где это я такое писала, что я кого-то боюсь?
                    а вот вы, по ходу, невнимательно читаете - либо сразу в штыки воспринимаете любого
                    Ну, Амірана злякалися. Ви читали його комент? І де це я вас в багнети зустрів? Навпаки, вітаю вас в своєму блозі.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна