хочу сюди!
 

Ирина

50 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 43-52 років

Що треба знати коли Президент України Янукович. №2

До Вас додому прийшли працівники міліції

Сьогодні, на жаль, жодна людина не застрахована від приходу співробітника міліції до нього в будинок. Як поводитися за ситуації, коли співробітники "органів" прийшли, щоб вас опитати, поговорити з вами і т. д. (тобто зробити дії, що не входять в процесуальні рамки)?

Іноді ситуація з приходом міліції має самі непередбачувані наслідки - можуть винести з будинку щось цінне або підкинути компромат:

наркотики.

патрони і т. д.

Тому спілкування бажано вести через двері або не вести взагалі.

Але що робити, якщо ви все ж відкрили двері?

6

Коментарі

13.06.11, 20:47

    23.06.11, 20:52

    Пізно про недоторканість житла балакати. Вже узаконили вторгнення силовиків в приватне житло.

      Гість: Костишин

      34.06.11, 10:45

        Гість: Світанок

        44.06.11, 13:23Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

        Пізно про недоторканість житла балакати. Вже узаконили вторгнення силовиків в приватне житло.
        Гарна відповідь. Тільки я б добавив: "А кто с мечом придёт - от меча и погибнет.

          54.06.11, 19:05Відповідь на 4 від Гість: Світанок

          Це легко сказати - складно втілити.

            64.06.11, 20:19

            кошмар....к моей соседке приходили с проверкой - она из Белоруссии....так она там чуть с ума не сошла - думала загребут и защитить некому(

              Гість: slana90

              75.06.11, 13:24

              Не відчиню і крапка!

                85.06.11, 17:22Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

                Пізно про недоторканість житла балакати. Вже узаконили вторгнення силовиків в приватне житло.якщо ви мали на увазі нещодавне рішення КС, яке я тут публікував, то там йшла мова про арешт приватної власності. Якщо буде таке судове рішення, то ви мусите пустите до себе в хату. В цій же замітці розглядається геть інший випадок.

                  95.06.11, 21:34Відповідь на 8 від viktor67

                  Що в тому, що в тому випадку різниця невелика. Ніхто не застрахований зараз у власній оселі від вторгнення. Чи з ордером обшуку, чи з рішенням суду.