Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Луценко навіть у суді лишається самим собою



«Я точно знаю, що обвинувальний вирок вже написаний. Там написаний термін – 8 років», - сказав Луценко і наголосив, що цей вирок написаний “під диктовку Адміністрації Президента Генпрокуратурою”. Водночас екс-міністр підкреслив, що на кожне обвинувачення у нього є неспростовні докази, які підтверджують його невинність.
Зачитуючи рішення про відмову в задоволенні клопотання Луценка про відведення судді Вовк, цей суддя заявив, що "не отримував вказівок від заступника голови Адміністрації президента". Юрій Луценко на це одразу зауважив: "Я не називав конкретних осіб, не говорив, що це був заступник глави АП! Я назвав замовника – Адміністрацію президента". "Отже, Ви знаєте більше, ніж я!", - звернувся Луценко до головуючого на засіданні судді.
Луценко навіть за цих важких для нього обставин не втрачає властиве йому почуття гумору. Юрій Луценко: "Життєве кредо одного з моїх улюблених письменників Ремарка було "Ніколи не падати духом". Хочете, розкажу вам анедот? Будь ласка, легко: Бабця йде Хрещатиком, з підворотні вибігають пара хлопців. Вона їм: - Дайте святої водички! Вони: - Нема в нас святої водички. Бабця: - А хрестик у вас є? Вони: - Бабушка, нет у нас ничего святого, мы - Печерский районный суд!"
=====
Глибоко шаную цю мужню людину. Те як він тримається, визиває повагу до нього навіть в його недоброзичливців, а насильство і наруга над ним, що її вчиняють сатаністи в мантіях та садісти з ГПУ (взяти хоча б 6-годинне прикуття наручниками) не можуть не викликати гнів у моральної людини.
23

Коментарі

анонім

127.05.11, 22:23

прикольно то, что он сам отлично знает эту систему, когда судья просит прощения за приговор, который еще официально не вынес,и оправдывается тем, что не хочет терять работу...., а при это власти....этот институт нужно вообще упразднить, приговоры оглашаются во властных кабинетах...даже по пустяках

    227.05.11, 22:32

    анекдот в тему

      Гість: lyo Dnepr

      327.05.11, 22:38

      А кто рисует эти цифры на приговорах? Это Лёвочкин или Фирташ?

        427.05.11, 23:01

        8 років 1!
        8 років 2!
        Давайте таварищі!Хто дасть більше?!!

          527.05.11, 23:40

          Тяжке випробування, але з іншого боку воно надасть сил для проведення радикальних мір з тими, хто зараз (тимчасово) очолює нашу країну.

          Юрію глибока поважність за його мужність і чесність.

            628.05.11, 08:05

            А хто там у нас зараз заступник голови Адміністрації президента?

              728.05.11, 09:43

              во-во....и этот "анекдот знает каждый обыкновенный житель Украины

                828.05.11, 11:32Відповідь на 6 від Офели

                А хто там у нас зараз заступник голови Адміністрації президента?заступник такі речі не вирішує. Це просто "зв"язковий".

                  928.05.11, 11:35

                  Судья лошара проболтался

                    1028.05.11, 12:18

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна