Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

"Наша Україна": "Янукович врятував Україну від Тимошенко"

Таку думку голова виконкому «Нашої України» Сергій БОНДАРЧУК висловив в інтерв`ю «Профилю».
«Ми маємо пам`ятати, що В.ЯНУКОВИЧ став Президентом лише завдяки демократичному вибору. Хотілося б, щоб він ніколи про це не забував», - сказав С.БОНДАРЧУК. «Єдине, що хотілося б сказати про Президента В.ЯНУКОВИЧА – свою історичну місію він вже виконав. Він врятував Україну від ТИМОШЕНКО», - вважає він.

С.БОНДАРЧУК переконаний, що у разі перемоги лідера БЮТ, також була б скасована Конституція, причому тим самим складом Конституційного Суду, спостерігалося б таке саме «закручування гайок» щодо свободи слова, схожий перерозподіл власності.

«Іншим був би тільки список прізвищ тих, хто перебуває в слідчому ізоляторі. Але наслідки для життя кожної людини і країни в цілому від властивого Юлії Володимирівні популізму і, по суті, системи ручного управління економікою були б набагато болючішими», - переконаний голова виконкому «Нашої України».

 «Оскільки влада створила нову традицію – мстити старій владі, чого до цих пір не було в історії України. Це дуже велика загроза і, перш за все, для тих багатих людей, яких називають олігархами», - сказав С.БОНДАРЧУК.

===============

Символично, що голова виконкому НУ переймається "дуже великою загрозою" саме для "тих багатих людей, що називають себе олігархами"

Виникає питання: чи не інтересами саме цих олігархів більш за все опікується НУ ?
14

Коментарі

120.05.11, 15:04

А на словах: там шо, все травонутые?

    Гість: Юріj

    220.05.11, 15:06

    Хто зна. Шахівниця ніколи не залишиться порожньою. Завжди будуть Білі і Чорні.

      320.05.11, 15:07Відповідь на 1 від дед_старый

      они за лохотрат соревнуются, ну и про свои бизнеса не забывают.
      Сильно переживают по эому поводу: а вдруг народ решить все нафиг конфисковать, нажитое "честным благородным трудом".

        420.05.11, 15:07

        Я також вважаю прихід Януковича потрібним процесом демократії, нехай і неприємним.
        Питання в іншому: нема нічого путнього з боку теперішньої опозиції і це лякає.
        Ющенко і Тимошенко вже не варті уваги - вони показали себе, як могли і досить.
        Хто буде новий? Яценюк щось повне гальмо, а хто ще? Не бачу.

          520.05.11, 15:11Відповідь на 4 від Богдан Бо

          Богдан, мені вас шкода: ви дожили до сивих волос, а й досі покладаєте надії на якихось ефемерних лідерів чи партії, які є бізнесом і обслуговують бізнес. Шкода, я вважав вас розумнішим.

            620.05.11, 15:18Відповідь на 5 від viktor67

            Втішений, що хоч хтось мене шкодує, а то всі такі неуважні.
            Я стараюсь бути розумнішим, але як коменти всі ось як ваш: критика є, а позитиву нема. Не розумію на чому маю розумнішати?
            Як я розумію, то ви не довіряєте жодному керманичу, тож волієте сідати їхати до авто, в якому взагалі водія нема - так для вас найбільш надійно? Тоді ясно що помилки в людині не буде, як людини не буде...
            Бажаю успіхів у поїздці автом без водія.

              Гість: boogie-woogie

              720.05.11, 15:22

              ганьба

                820.05.11, 15:31Відповідь на 6 від Богдан Бо

                Втішений, що хоч хтось мене шкодує, а то всі такі неуважні.
                Я стараюсь бути розумнішим, але як коменти всі ось як ваш: критика є, а позитиву нема. Не розумію на чому маю розумнішати?
                Як я розумію, то ви не довіряєте жодному керманичу, тож волієте сідати їхати до авто, в якому взагалі водія нема - так для вас найбільш надійно? Тоді ясно що помилки в людині не буде, як людини не буде...
                Бажаю успіхів у поїздці автом без водія.
                Я не заперечував проти водія. Тільки водія треба контролювати і весь час дивитися, що він вас везе туди, куде вам треба, а не куди йому. А досягти цього можно лише пресингом з боку народу на політичні фігури. Очікувати від них ініциативи щодо захисту ваших прав - безглуздо.

                  920.05.11, 15:41Відповідь на 3 від viktor67

                  Да,да, согласен, конечно, просто так смешно стало! А ведь не курю!

                    1020.05.11, 15:41

                    Самі зізнались, що злили "вибори"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна