хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Голодовка Луценка триває вже 17 діб.



"Станом на сьогоднi загальний стан здоров'я Луценка задовiльний. Вживання iнших заходiв примусового годування вiн не потребує", - зазначив керiвник прес-служби Генпрокуратури Юрiй Бойченко.
При цьому вiн наголосив: "Для забезпечення цiлодобового медичного контролю Луценко з його згоди перебуватиме в медичнiй частинi СIЗО".
===================
Нацисти в концтаборах теж проводили досліди над своїми ув"зненими: "Виживе чи ні?" - Їм це дуже було цікаво.

«Юра, ми з тобою!»

акція підтримки у соціальній мережі Facebook
https://www.facebook.com/event.php?eid=180719248646138
16

Коментарі

18.05.11, 22:17

Юра тримайся!

    28.05.11, 22:20

    Дал зарок не материться, а то бы.... Сволота, одним словом.

      38.05.11, 22:37

      Можливо Юра і не ангел, але свої переконання хоч якось намагається відстояти (хоч би і через голодовку). А тільки цій хунті все одно нічого не доведе. Ніна Карпачова сказала, що у Луценка все "окей". Медичного втручання не потребує.

        48.05.11, 22:44

        Ви мене, канєшно,але "личко" він себе не маленьке наїв будучі при владі.
        До речі, на чому він там сидить,щось таки їсть,адже 17 днів на воді не витримаєш?
        Не треба мене звинувачувати в жорстокості та байдужості,я за Луценка першою на майдані була,а він багато казав і в рази менше зробив (якщо зробив)
        МЕНТИ ОБАРЗЄЛІ!!! А що він???
        Все ж таки,5 років міністром - не жарт!!!

          58.05.11, 23:00Відповідь на 4 від Офели

          Во-первых, 5 лет министром он, дамочка, никогда не был. И стыдно вообще такие вещи писать. Он - единственный из нынешних политиков, кто не нажился у власти. Я лично знаю взяточника - начальника паспортного стола в Виннице, которого он отдал под суд. Тот даже с сельских бабок дань натурпродуктами брал. Не знаете - не пишите чушь.

            68.05.11, 23:12

            Ми скоро тебе визволимо

              78.05.11, 23:21Відповідь на 5 від ab absurdo

              Во-первых, 5 лет министром он, дамочка, никогда не был. И стыдно вообще такие вещи писать. Он - единственный из нынешних политиков, кто не нажился у власти. Я лично знаю взяточника - начальника паспортного стола в Виннице, которого он отдал под суд. Тот даже с сельских бабок дань натурпродуктами брал. Не знаете - не пишите чушь.Стыдно думать не так как все,окрема думка - чушь?
              Мы эту школу давно прошли и знаем откуда такие стандарты идут и к чему приводят
              Значит, около 5 лет был!!!

                89.05.11, 00:25Відповідь на 7 від Офели

                Во-первых, 5 лет министром он, дамочка, никогда не был. И стыдно вообще такие вещи писать. Стыдно думать не так как все,окрема думка - чушь?
                Значит, около 5 лет был!!!
                Эта ваша ария из той же оперы, которую постоянно поют регионалы про пять лет "той власти", более полутора лет из которой Янукович был премьером и имел своё правительство. Прежде чем вешать свою лапшу, научитесь хорошенько считать на пальцах.
                ===
                Дивує те, що катування людини деякими індивідами сприймається як якийсь акт справедливості. Схаменітесь, бо дуже скоро ви будете на його місці...

                  99.05.11, 11:50Відповідь на 8 від viktor67

                  Шкода, що і Вам не до душі окремі думки окремих людей(навіть своїх).
                  Вам тільки масовий гіпноз подавай.

                    анонім

                    109.05.11, 14:14

                    Будуть розумніше у майбутньому.

                    Урок треба давити , щоб вони потім не помстилися

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна